Aktualizace Ghost Recon Wildlands naznačuje druhý díl, Kodžima láká na nový trailer pro Death Stranding a jiné zprávy

Před víkendem obdržela open-world stealth akce Ghost Recon Wildlands bezplatnou aktualizaci s novou misí Operace Oracle. Ta naznačuje, že by mohl Ubisoft velmi brzy oznámit příchod druhého dílu. V nové misi se hráči spojí s novým Duchem, majorem Colem. D. Walkerem (hraje Jon Bernthal ze seriálu Punisher), aby společně zachránili inženýra Skell Techu, který vyrábí roboty. Během toho všeho můžete nalézt pozvánku na Skell Con. Koná se ve čtvrtek 9. května ve 20:30 středoevropského času. Prezentace má být věnována projektu Aurora.

Pozvánka směřuje hráče na internetové stránky korporace Skell Tech. Ve zdrojovém kódu stránky se nachází slovo „grnext“, což je pravděpodobně zkratka pro Ghost Recon Next – další díl hry. Naznačuje tím Ubisoft oznámení Ghost Recon Wildlands 2? Klidně může jít o větší rozšíření pro současný díl, který vyšel před dvěma roky a je zasazený do válkou zmítané Bolívie. Někteří by si rádi přáli oznámení nového Splinter Cella. Třeba je to ale celé jen menší vtípek od Ubisoftu.

[reklama]

Pokud nemáte na víkend žádné velké plány, můžete si Ghost Recon Wildlands bezplatně stáhnout do PC (přes Uplay nebo Steam), PlayStation 4 nebo Xbox One a do 5. května si hru zahrát, včetně nové operace Oracle.

[reklama]

Ubisoft chystá v Berlíně novou herní značku

Nové studio společnosti Ubisoft, které se nachází v Berlíně, hledá zkušené vývojáře, programátory a designéry, kteří se budou podílet na neohlášené nové AAA hře. Vyplývá z inzerátu na sociální síti Facebook od agentury, jež mluví o zaměstnání u firmy s pobočkami v 28 zemích po celém světě. Bohužel žádné podrobnosti nebyly dosud zveřejněny. Ubisoft má ve svém portfoliu spoustu zajímavých titulů, mj. Assassin’s Creed, Far Cry, Watch Dogs, Ghost Recon, Splinter Cell nebo závody The Crew.

Hideo Kodžima láká na nový trailer pro Death Stranding

Příznivci nevšední tvorby japonského designéra a scénáristy se mohou připravovat na novou ukázku z PlayStation 4 exkluzivity Death Stranding. Hideo Kodžima (autor série Metal Gear Solid) na Twitteru ukázal fotografii, která pravděpodobně směřuje k novému traileru. Ten může mít více než 8 minut a ukázat nové záběry ze hry. Sony zatím nestanovila, kdy Death Stranding vyjde.

Další zprávy v krátké formě

  • Na Epic Games Store si do knihovny po přihlášení zdarma přidáte logickou hru World of Goo ve verzi pro PC. Nabídka je platná do 16. května 2019 a hra vám zůstane napořád.
  • Střílečka RAGE 2 má pouze kosmetické mikrotransakce a poběží na konzolích v rozlišení 1080p. Na PS4 a Xboxu One je frekvence uzamčena na 30 snímků, na PS4 Pro a Xbox One X je zámek na 60 snímků.
  • Do 8. května 2019 můžete na svém počítači prozkoumávat vesmír v simulátoru Star Citizen od studia Cloud Imperium Games, které zve hráče k vyzkoušení nejnovější aktualizace a pořádá bezplatný týden.
  • Streamování her je hudba budoucnosti, naznačuje Sony v prohlášení, že uživatelé služby PlayStation Now si hry raději stáhnou místo jejich streamování.
  • Majitelé simulátoru MudRunner si dopřávají nový update. V balíčku Old-Timers naleznou novou mapu a dvě vozidla: Chevrolet Napco 3100 (rok 1957) a GMC DW950 (roky 1952-1954).
  • Java verze Minecraftu je hodně úspěšná. Prodat se mělo již 30 milionů kopií, hlásí hrdě studio Mojang. Celkem má Minecraft na všech platformách více než 155 milionů.
, , , , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře