Expanze mapy hry Bus Simulator 18 zavede hráče i do horské vesničky, Blizzard vynechá letošní Gamescom a jiné zprávy

Vývojáři hry Bus Simulator 18 mají plné ruce práce s konzolovými verzemi, které v dohledné době spatří světlo světa. Na své současné příznivce na počítačích nezanevřeli a chystají pro ně rozšíření mapy. Ta řidiče autobusu vezme na odpočinkovou venkovskou cestu a do dvou zbrusu nových městských částí. Na nových místech na hráče čekají zajímavé mise, nové autobusové zastávky a mnoho silničních cest. Nudit se nebudete, s autobusem budete vozit cestující do nedávno otevřeného letiště, rušného technologického centra i do klasické evropské vesničky v horách.

  • 9 nových misí s celkovou herní dobou až 10 hodin (herní doba se liší dle typu hráče).
  • Rozšíření hry o 2 samosprávné oblasti, 2 vzhledy, 4 polepy a 20 autobusových zastávek.
  • Mnoho kilometrů nových silnic v rozmanitých oblastech Kerststadt a Sonnstein.
  • Propojení letiště a turisticky významné lokality s městským centrem metropole Seaside Valley.
  • Nové postavy; například konzultant urbanistického rozvoje Michael Bach, který vám rovněž nabídne nové mise.
  • Vylepšený dabing cestujících, který vám jako řidiči autobusu přináší ještě pestřejší den (angličtina a němčina).

Expanze pro Bus Simulator 18 bude k dostání od 22. května 2019 za 12,99 euro.

Blizzard vynechá letošní Gamescom. Na oznámení nového Diabla si ještě počkáme

[reklama]

Na představení nového, plnohodnotného Diabla si počkáme. Společnost Blizzard vynechá letošní veletrh Gamescom, který se koná v srpnu v německém Kolíně nad Rýnem. Firma jako důvod uvedla, že se chce věnovat vývoji a ne marketingovým povinnostem. Jinými slovy, k odhalení nových her od Blizzardu dojde později. Příležitost bude v listopadu na každoročním Blizzconu v Anaheimu.

Velké investice Square Enix

Společnost Square Enix ve velkém investuje do studií Eidos Montreal a Square Enix Montreal. V blízké budoucnosti mají tato dvě studia dohromady najmout více než 100 nových zaměstnanců. V Eidos Montreal naposledy vytvořili Shadow of the Tomb Raider a aktuálně pomáhají týmu z Crystal Dynamics s vývojem projektu Avengers. Od něj vydavatel hodně očekává. Možná se o Avengers bude mluvit v červnu na E3.

Další zprávy v krátké formě

  • Japonské studio PlatinumGames plánuje vydávat své tituly, a ne uzavírat smlouvy s jinými společnostmi. PlatinumGames chtějí své hry vlastnit a dělat si s nimi, co uznají oni za vhodné, včetně vývoje dalších dílů. Aktuálně má tým ve vývoji dva neohlášené projekty.
  • EA ukáže akční adventuru Star Wars Jedi: Fallen Order od studia Respawn v červnu na E3 a své akci EA Play. Poprvé uvidíme gameplay záběry.
  • Steam má přes miliardu registrovaných uživatelů. Otázkou je, kolik jich je falešných a zablokovaných. Přesto velký úspěch pro platformu od Valve.
  • Do počítače je možné předběžně stáhnout hru Yakuza Kiwami 2, která vychází 9. května Steamu. Hra má velikost 35 GB.
, , , , , , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře