Na RAGE 3 nebudeme čekat 8 let, touha po Skate 4, hudba pro Days Gone a jiné zprávy

Zběsilá post-apokalyptická střílečka RAGE 2 vyšla minulý týden na PC, PlayStation 4 a Xbox One. Ještě se nestihla pořádně ohřát na pultech obchodů a studio id Software už přemýšlí nad dalším dílem. Šéf týmu Tim Willits v rozhovoru pro Hollywood Reporter tvrdí, že na třetí díl nebudeme muset čekat 8 let jako se stalo mezi prvním RAGE a současnou hrou. Sám Willits chce na titulu pracovat. Uvidíme, zda ke spolupráci opět přiměje Avalanche Studios. Autoři série Just Cause měli v RAGE 2 na starost vytvoření herního světa a jízdu ve vozidlech. Navíc hra běží na jejich interním enginu pojmenovaném Apex.

Fanoušci chtějí Skate 4, vydavatele bombardují přes sociální síť

Oficiální účet společnosti Electronic Arts na Instagramu je bombardován dotazy na Skate 4. Fanoušci takto dávají najevo, že chtějí návrat této skateboardingové série. Není to poprvé, co se hráči uchylují k této taktice. V roce 2016 fanoušci udělali na sociální síti totéž. O rok později EA vyjasnila, že nové Skate ve vývoji není.

[reklama]

Poslední díl Skate vyšel v roce 2010 na PlayStation 3 a Xbox 360. Pokud toužíte po skateboardingovém titulu, dobrou volbou je Skater XL, který se nachází v předběžném přístupu na Steamu, ovšem pouze pro počítače.

Takhle vznikala hudba pro Days Gone

[reklama]

Ve čtyřminutovém videu se podíváme na vznik hudby pro PlayStation 4 exkluzivitu Days Gone. Nová hra od studia Sony Bend vyšla na konci minulého měsíce s českými titulky. Soundtrack pro Days Gone složil Nathan Whitehead. Ve videu Whitehead mluví o inspiraci a samotném příběhu a atmosféře hry, kterou se také inspiroval, aby hudba prohloubila atmosféru při hraní.

Další zprávy v krátké formě

  • THQ Nordic na E3 představí dvě hry z oblíbených sérií. První je „novou vizí milované značky“ a druhá „dlouho očekávaný návrat galakticky milované hry/franšízy“.
  • Steam Link je konečně dostupný pro mobilní zařízení s operačními systémy iOS a Android. Steam Link umožňuje zahrát si jakoukoliv hru ze Steamu na podporovaných přístrojích.
  • Společnost Netflix má plány ve světě her. Za necelý měsíc v Los Angeles během E3 prozradí více. Očekáváme příchod oblíbených seriálu této firmy na videoherní přístroje.
  • Krotitelé duchů znovu na scéně? Na Tchaj-wanu udělili rating dosud neoznámenému remasteru Ghostbusters: The Video Game pro Xbox One. Tahle hra původně vyšla v roce 2009.
  • Gears 5 mají vyjít v září letošního roku na Xbox One a Windows 10. Microsoft má datum oznámit na E3 a představit gameplay z kampaně a multiplayer.
  • Capcom spoléhá na RE Engine i u nových her, které jsou určeny pro další generaci konzolí. Technologie RE Engine je využita mj. u hrách Resident Evil 7, remake Resident Evil 2 nebo Devil May Cry 5.
, , , , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře