Ve čtvrtek novinky pro fanoušky PlayStationu, seriál Zaklínač téměř dotočen a jiné zprávy

Na první díl pořadu State of Play by fanoušci PlayStationu nejraději zapomněli. Očekávání byla veliká a spousta hráčů byla zklamaná, když Sony neukázala své exkluzivity v podobě The Last of Us Part II, Death Stranding a Ghost of Tsushima. Místo nich oznámila příchod Iron Mana do virtuální reality, datum vydání další VR hry Blood and Truth nebo ukázala nový trailer z dnes již vydaného Days Gone – vše ze State of Play naleznete tady.

Fanoušci PlayStationu si mohou spravit chuť již tenhle čtvrtek. V jedenáct hodin večer středoevropského času bude publikován druhý díl State of Play. Tentokrát nemějte žádná přehnaná očekávání. Sony slibuje ukázku z remaku MediEvil pro PS4, představení nové, blíže nespecifikované hry a nové informace o již oznámených titulech.

[reklama]

To dokument o vzniku God of War bude k vidění v pátek dopoledne.

12 starých Star Wars her v Origin Access

[reklama]

Společnost Electronic Arts do svého placeného programu Origin Access přidala 12 starých Star Wars her, včetně původní verze střílečky Battlefront 2 z roku 2005. Všechny níže uvedené hry si můžete zahrát na počítači s předplatným Basic nebo Premier.

V Origin Access nově jsou hry: Jedi Knight: Jedi Academy, Battlefront II (z roku 2005), Republic Commando, Rogue Squadron 3D, Dark Forces, Shadows of the Empire, X-Wing Alliance, Jedi Knight: Mysteries of the Sith, Galactic Battlegrounds Saga, Starfighter, Episode 1 Racer a Rebellion.

Televizní seriál Zaklínač bude brzy dotočen

Většina scén pro první sezónu seriálu The Witcher od Netflixu byla dotočena. Vyplývá to z příspěvků členů filmového štábu na sociálních sítích. Jednotliví herci, producenti a scénáristé se loučili s Budapeští a uspořádali závěrečnou párty. Seriál podle románu Zaklínač bude na Netflixu k vidění ve čtvrtém čtvrtletí letošního roku, připraveno bude 8 epizod.

Další zprávy v krátké formě

  • Kanadský obchod EB Games má v předobjednávkách neoznámené Switch verze her Biomutant a Darksiders II: Deathinitive Edition od společnosti THQ Nordic.
  • Středověká akce Mordhau za první týden našla 500 tisíc hráčů. Vývojáři děkují hráčům a slibují opravu závažných chyb a problémů.
  • Chorvatské studio Croteam chce svůj Serious Engine upravit, aby podporoval Nintendo Switch. Nebylo by překvapením, kdyby jednoho dne vyšel Serious Sam i na tuhle platformu.
  • Ve čtvrtek 9. května o půl deváté večer bude představen patrně nový Ghost Recon. Ubisoft vnadí na celosvětovou premiéru.

, , , , , , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře