Velká zahajovací soutěž: Vyhrajte počítač, Xbox One X, PS4 Pro nebo Nintendo Switch

Před spuštěním GameShot.cz jsme přemýšleli, jak oslovit vás hráče, abyste na nový internetový magazín o hrách chodili. Jako první se pochopitelně nabízela reklama na sociálních sítích a jiných stránkách, ale z toho byste nic neměli. Proto jsme se rozhodli peníze určené na reklamu investovat jiným způsobem. Nakoupili jsme potřebné vybavení pro hráče a zasoutěžíme si o něj!

Na GameShot.cz můžete vyhrát nabušený počítač Lynx Grunex Ultragamer 2018 v hodnotě přes 30 tisíc korun, nejvýkonnější konzoli na trhu Xbox One X v hodnotě přes 10 tisíc korun, PlayStation 4 Pro v hodnotě 10 tisíc korun nebo Nintendo Switch v hodnotě 8 tisíc korun. Celkem tu tedy máme ceny v hodnotě 58 tisíc, které si rozdělí čtyři návštěvníci GameShot.cz.

[reklama]

Pravidla velké zahajovací soutěže jsou jednoduchá. Nejprve si vytvořte profil na Disqus, případně se přihlaste na existující účet. Pak dole do komentářů napište, jakou cenu byste chtěli vyhrát. Tím jste se oficiálně zaregistrovali do první soutěže na GameShot.cz. Teď už stačí mít jen štěstí a doufat, že právě váš komentář v polovině března vybereme jako ten výherní.

Pokud chcete zvýšit své šance na výhru, komentujte pravidelně naše články na GameShot.cz. Jen malé upozornění, do soutěže se počítají pouze smysluplné komentáře, které se týkají tématu článku, který komentujete – spam budeme ignorovat, případně rovnou mazat. Hlavně nezapomeňte níže napsat, o jakou cenu soutěžíte, abyste byli do soutěže vůbec zařazeni.

[reklama]

Vyhlášení výherců se uskuteční 7. března 2019 v poledne.

Pravidla soutěže

  • Velká zahajovací soutěž o ceny v hodnotě 58 tisíc korun je určena pro lidi žijící na území České republiky a Slovenské republiky. Pokud si výherce bude přát zaslat výhru do jiné země, bude od něj vyžadován poplatek za poštovné.
  • Účastník soutěže si nemůže nárokovat jinou výhru, než která mu bude odeslána. Výhry nelze vyplatit v hotovosti.
  • Soutěž probíhá od 9. ledna do 28. února 2019, včetně. Vyhlášení soutěže bude 7. března 2019 v poledne.
  • Soutěže se nesmějí účastnit spolumajitelé GameShot.cz, ani jejich rodinní příslušníci.
  • Výhry nelze vymáhat soudní cestou.

Soutěž ukončena. Vyhlášení výherců 7. března 2019 v poledne.[reklama]
[reklama]