Výherci velké zahajovací soutěže o PC, Xbox One X, PS4 Pro a Nintendo Switch

V sobotu, 9. března, oslaví magazín GameShot.cz tři měsíce svého života na internetu. Za krátkou dobu se nám podařilo vybudovat komunitu hráčů, kteří každý den komentují naše články. Máme upřímnou a velkou radost, že každý den GameShot.cz navštíví přes 1500 reálných uživatelů, kteří vygenerují tisíce zobrazení stránek. Právě vy jste naším motorem, dodáváte nám palivo a energii, abychom pro vás GameShot.cz tvořili, psali články, recenzovali hry a vymýšleli novinky, včetně funkčností webu.

Povedlo se nám ve vás vzbudit zvědavost, především soutěží o ceny v hodnotě 58 tisíc korun. Věříme ale, že chodíte na GameShot.cz i kvůli obsahu, jenž každý den píšeme a vydáváme. Doufáme, že s námi zůstanete.

[reklama]

Zamáčkl jsem slzu v oku a můžeme si představit výherce nabušeného herního počítače a konzolí Xbox One X, PlayStation 4 Pro a Nintendo Switch:

Robloxcz se stává výhercem počítače Lynx Grunex Ultragamer 2018 v hodnotě přes 30 tisíc korun. Nejvýkonnější konzoli na trhu Xbox One X v hodnotě přes 10 tisíc korun vyhrává PanTonManFraG, parádní exkluzivity si na nové konzoli PlayStation 4 Pro může zapařit Maxicekk a tajemství zábavy Nintendo her na Switchi odhalí Tomáš Navrátil.

[reklama]

Gratulujeme všem výhercům, které jsme vylosovali náhodně ze všech komentářů na webu GameShot.cz – po přihlášení u článku se soutěží. Kontaktujte nás prosím na e-mail info@gameshot.cz, pošlete nám screenshot po přihlášení do vašeho Disqus profilu a domluvíme se na předání cen.

Vám ostatním ještě jednou děkujeme za účast v soutěži a těšíme se na další. My totiž radši budeme rozdávat radost hráčům a fanouškům GameShot.cz než cpát peníze do reklamy. O co byste chtěli soutěž tentokrát? Přemýšlíme nad balíčky her pro PC, Xbox One, PS4 a Switch hráče. Co na to říkáte? Napište nám do komentářů!

,

[reklama]
[reklama]

Komentáře