Metro Exodus, Anthem a Battlefield V zdarma ke grafickým kartám řady GeForce RTX

Nvidia připravila atraktivní troj-bonus pro každého, kdo hodlá koupit jednu z grafických karet z řady GeForce RTX. Když se praštíte přes kapsu a rozhodnete se upgradovat počítač a koupíte grafickou kartu GeForce RTX 2080 Ti či 2080, získáte zdarma digitální verze her Metro Exodus, Anthem a Battlefield V. Případně můžete koupit GeForce RTX 2070 či 2060 a vybrat si jednu z nabízených her zdarma.

Pokud zvažujete koupi s tímto bonusem, odkážeme vás na server Heureka.cz, který srovnává ceny všech českých obchodů. Pro srovnání jsme vybrali GeForce RTX 2080GeForce RTX 2060.

[reklama]

Game Ready pro Apex Legends

Nejnovější GeForce Game Ready ovladače se zaměřují na zvýšení výkonu v oblíbeném Battle Royale titulu Apex Legends. Zároveň zaručují plnohodnotný zážitek z hraní Devil May Cry 5 a Tom Clancy’s Division II, které brzy vycházejí.

[reklama]

Game Ready ovladače jsou pro většinu velkých titulů dostupné v den vydání nebo dokonce ještě předtím a jsou vyladěné pro nejlepší výkon i hratelnost. Všechny Game Ready ovladače mají certifikaci Microsoft WHQL.

,

[reklama]
[reklama]

Komentáře