17. století plné magie a fantasy. Podívejte se na příběhový trailer RPG hry GreedFall

Od autorů průměrných RPG her The Technomancer, Bound by Flame, Mars: War Logs nebo Of Orcs and Men se v září letošního roku o pozornost přihlásí zajímavě vypadající RPG odehrávající se v 17. století na magickém a záhadném ostrově, který podle pověstí ukrývá bohatství a ztracená tajemství.

Obyčejní lidé, žoldáci a lovci pokladů opouští starý kontinent s různými cíli. Někdo chce najít lék na nemoc, která ohrožuje jeho domov, zatímco jiní vidí pouze rychlé zbohatnutí a nic je nezastaví. Na ostrově mezi třemi odlišnými národy bude vzrůstat napětí, do něhož promluví místní domorodci a tvorové obývající tuto zemi.

[reklama]

Na vás bude rozhodnout, jakým způsobem se pokusíte odhalit tajemství ostrova a nalézt lék. Se svou postavou, která může být mužem nebo ženou, se rozhodnete pro jednu z dostupných cest. Můžete zvolit boj a jít přes mrtvoly stejně jako žoldáci. Můžete doufat v diplomacii a zkusit s ostatními spolupracovat. Nebo se pokusíte protivníka zmást a oklamat. Rozhodnutí je čistě na vás. Ostrov má na vaše činy reagovat a i zdánlivě triviální rozhodnutí má ovlivnit děj i konec vašeho příběhu na ostrově.

Líbí se vám z popisu RPG hra GreedFall? Pokud ano, vyjde v září letošního roku na PlayStation 4, Xbox One a PC. Podívejte se na příběhový trailer:

[reklama]

Obrázky z GreedFall


Zdroj: tisková zpráva

, , , ,

GreedFall

GreedFall je akční RPG odehrávající se v 17. století. Rajský ostrov byl objeven jednotkami kolonistů z mnoha rozličných národů, na ostrově vládne magie a příšery.

Datum vydání: 10.09.2019 Platforma: PC | PS4 | Xbox One Lokalizace: Bez lokalizace

Více informací o hře GreedFall
[reklama]
[reklama]

Komentáře