25cm soška hlavní postavy V, arbook v pevné vazbě nebo steelbook. Tyhle a další bonusy nabídne i česká sběratelská edice hry Cyberpunk 2077

O Cyberpunku 2077 se toho v posledních dnech napsalo mnoho, ale musím se ke hře vrátit. Česká distributorská společnost Comgad po potvrzení lokalizace u PC, PlayStation 4 a Xbox One verzí dnes ještě potvrdila, že očekávané kyberpunkové akční RPG od autorů Zaklínače se bude u nás v obchodech prodávat i ve sběratelské edici. Ta bude mít totožný obsah jako jinde po světě. Ovšem počet kusů sběratelské edice bude velmi omezený. Cena zatím nebyla určena a předobjednávky odstartují později – „Informace o startu předobjednávek sběratelské edice budou oznámeny v dostatečném předstihu,“ dodává Comgad.

Sběratelská edice hry Cyberpunk 2077 obsahuje krabici se sběratelskou edicí, pouzdro s herními disky, sběratelský steeelbook, 25 centimetrů vysokou sošku hlavní postavy V v akci, artbook v pevné vazbě, sadu kovových špendlíků, kovovou klíčenku Quadra V-tech, pytel na důkazy NCPD s okomentovanou kopií průvodce po Night City, vyšívané záplaty, průvodce světem, který popisuje herní prostředí a příběh, pohlednice z Night City, mapu Night City a sadu nálepek. K tomu ještě digitální bonusy: herní soundtrack, mini artbook s výběrem obrázků ze hry, dokument Cyberpunk 2020 a tapety na plochu a mobil.

[reklama]

Standardní edice hry obsahuje tyto fyzické předměty: pouzdro s kódem ke hře a CD se soundtrackem, průvodce světem, který popisuje herní prostředí a příběh, pohlednice z Night City, mapu Night City a nálepky. Digitálně budou přibaleny bonusy ze sběratelské edice. Konzolové verze budou v prodeji za doporučenou maloobchodní cenu 1820 Kč, PC verze za 1560 Kč.

[reklama]

Cyberpunk 2077 je akční dobrodružství v otevřeném světě zasazené do Night City, megalopole posedlé mocí, půvabem a tělesnými modifikacemi. Vy hrajete jako V, nájemný zločinec, který pase po jedinečném implantátu, jenž je klíčem k nesmrtelnosti. Můžete své postavě upravovat kyber výbavu, schopnosti a herní styl a zkoumat rozlehlé město, kde vaše rozhodnutí utvářejí příběh a svět kolem vás.

Cyberpunk 2077 vyjde na PC, PlayStation 4 a Xbox One 16. dubna 2020. Všechny tři verze hry nabídnou profesionální české titulky.


Zdroj: tisková zpráva

, , , , , , , ,

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 je akční sci-fi RPG od autorů Zaklínače z polského studia CD Projekt RED.

Datum vydání: 16.04.2020 Platforma: PC | PS4 | Xbox One Lokalizace: České titulky

Více informací o hře Cyberpunk 2077
[reklama]
[reklama]

Komentáře