A Plague Tale: Innocence má kompletní příběh. Vývojáři neplánují DLC ani pokračování

Mnohé vydavatelské společnosti jsou přeborníci v „natahování“ svých her. Kvůli vyššímu zisku vydávají dodatečné balíčky nebo nutí vývojáře k dalším a dalším dílům. Je na místě ocenit přístup lidí z Asobo Studio, kteří pro A Plague Tale: Innocence neplánují žádné DLC a dokonce ani druhý díl. Vše, co chtěli odvyprávět, zkrátka dali do hry.

A Plague Tale: Innocence je svým způsobem jedinečný titul. Zaměřuje se na vyprávění lineárního příběhu pro jednoho hráče. To se v dnešní době tak často nevidí, tvůrci her se spíše uchylují k vytváření obrovských světů, které mohou doplňovat dalším obsahem.

[reklama]

„Jsme velmi rádi, že jsme vytvořili hru, kterou můžeme milovat. Byla to horská dráha a celý tým je samozřejmě nervózní, protože jsme den po vydání. Každý sleduje recenze a první zpětnou vazbu od hráčů. Je čas na dovolenou a zasloužený odpočinek,“ řekl Sebastien Renard z Asabo Studio v rozhovoru pro Star News.

Do středověké Francie zamořené nakaženými krysami se tedy nevrátíme. Musí nám stačit patnáctihodinové dobrodružství, kterému jsme v recenzi udělili 9 bodů z 10 možných. Samozřejmě, studio může za pár let připravit novou hru založenou na podobných schématech. To nevylučují.

[reklama]

V recenzi jsme o A Plague Tale: Innocence napsali: Pokud máte rádi příběhové hry nasáklé atmosférou, nebude vám vadit důraz na stealth a nebudete od hry očekávat větší obtížnost, tak si A Plague Tale: Innocence dokážete vychutnat se vším všudy a po nějakých 15 hodinách budete spokojeni.

A Plague Tale: Innocence vyšlo 14. května 2019 na PC, PlayStation 4 a Xbox One. Text ve hře byl přeložen do českého jazyka.


Zdroj: starnews.ca

, , , , , , ,

A Plague Tale: Innocence

Nechte se vtáhnout do ponurého příběhu mladé Amicie a jejího malého bratra Huga na jejich strastiplné cestě nejtemnějším obdobím historie. Pronásledováni vojáky inkvizice a obklopeni nezadržitelnými záplavami krys se Amicia a Hugo vzájemně poznávají a začínají si důvěřovat. V boji o holý život proti nespočetným nástrahám se budou snažit nalézt v tomto brutálním a nelítostném světě smysl.

Datum vydání: 14.05.2019 Platforma: PC | PS4 | Xbox One Lokalizace: České titulky

Více informací o hře A Plague Tale: Innocence
[reklama]
[reklama]

Komentáře