Akční dobrodružství A Plague Tale: Innocence se nám odhalilo v plné kráse

Nové video nám umožňuje dva týdny před vydáním nahlédnout na hru A Plague Tale: Innocence, která bude dostupná s českými titulky ve verzích pro PC, PlayStation 4 a Xbox One. Trailer má tři minuty, je složen z gameplay záběrů i filmových scén a ukazuje strastiplnou a nebezpečnou cestu sourozenců, kteří musejí uniknout inkvizici. Snadný úkol to nebude. Francouzské království sužuje mor a všudypřítomné krysy představují spoustu problémů, zejména, když po ruce nemáte zapálenou pochodeň.

Hlavní hrdinou je Amicia. Ta na vše naštěstí nebude sama. Pomáhat ji bude mladší bratr Hugo. Bráška je sice mladý a nemocný, ale je důležitým partnerem a díky menší postavě se v klíčových okamžicích drží v bezpečí, aby ho nepřátelé neviděli. Amicii budou pomáhat i další osoby, které při dobrodružství potká. Kromě ostatních sirotků půjde o zloděje nebo alchymisty, od nich získá schopnosti a nástroje, aby se dokázala schovat, utéct a dokonce i zabíjet.

[reklama]

Podívejte se na osud dvou mladých protagonistů, kteří budou 14. května čelit mnoha výzvám. Ať uděláte cokoliv, v určitých situacích bude boj nevyhnutelný. Přesto se musíte za každou cenu skrývat, postupovat obezřetně a dávat si na vše pozor. Vývojáři už dříve prozradili, že A Plague Tale: Innocence přinese příběh pro jednoho hráče na 12 až 15 hodin. To na hru za nějakých 1200 Kč není špatné. Uvidíme, jaká ve skutečnosti bude.

[reklama]

Popisy hry A Plague Tale: Innocence: Nechte se vtáhnout do ponurého příběhu mladé Amicie a jejího malého bratra Huga na jejich strastiplné cestě nejtemnějším obdobím historie. Pronásledováni vojáky inkvizice a obklopeni nezadržitelnými záplavami krys se Amicia a Hugo vzájemně poznávají a začínají si důvěřovat. V boji o holý život proti nespočetným nástrahám se budou snažit nalézt v tomto brutálním a nelítostném světě smysl.

Píše se rok 1349. Francouzským královstvím zmítá mor. Amicii a jejího mladšího bratra Huga pronásleduje inkvizice. Během cesty vesnicemi zpustošenými strašlivou nemocí budou muset spojit síly s dalšími dětmi a pomocí ohně a světla se vypořádat se záplavami krys. Jedinou pomocí na jejich cestě za přežitím lemované nevýslovnými hrůzami je jim pouto spojující jejich osudy. Jejich dobrodružství začíná… a s ním končí období nevinnosti.

, , , , , , , ,

A Plague Tale: Innocence

Nechte se vtáhnout do ponurého příběhu mladé Amicie a jejího malého bratra Huga na jejich strastiplné cestě nejtemnějším obdobím historie. Pronásledováni vojáky inkvizice a obklopeni nezadržitelnými záplavami krys se Amicia a Hugo vzájemně poznávají a začínají si důvěřovat. V boji o holý život proti nespočetným nástrahám se budou snažit nalézt v tomto brutálním a nelítostném světě smysl.

Datum vydání: 14.05.2019 Platforma: PC | PS4 | Xbox One Lokalizace: České titulky

Více informací o hře A Plague Tale: Innocence
[reklama]
[reklama]

Komentáře