Akční thriller ve virtuální realitě. Blood & Truth si zahrajete s PlayStation VR

Majitelé virtuální reality pro PlayStation 4 za týden a několik dnů si mohou vychutnat akční thriller Blood & Truth, který hodlá být plnohodnotným titulem s headsetem PlayStation VR. Se soupravou PS VR se stanete elitním vojákem zvláštních jednotek. Jmenujete se Ryan Marks a vrhnete se do nekompromisní střílečky napěchované výbušnou akcí i dramatem hollywoodského bijáku. Jestliže jste hráli The London Heist z kolekce PlayStation VR Worlds, tak víte, co vás přibližně čeká.

„Tohle vzrušující dobrodružství plné velkolepých přestřelek a výbušných prostředí hráče vrhne na zoufalou misi za záchranu Marksových milovaných ze spárů chladnokrevného kriminálního vládce. Využijete svůj speciální výcvik ke šplhání po budovách či infiltraci tajných zařízení a se silnými zbraněmi v ruce rozsévejte chaos do nesčetných řad ozbrojených grázlů,“ vypráví tvůrci prostřednictvím tiskoví zprávě. „Okusíte, jaké to je ocitnout se v centru dění strhujících a oslnivých kulis, mezi nimiž vám PS VR umožní cítit vibrace vlastních zbraní, nabíjet je oběma rukama stejně jako by je skutečně třímaly a interagovat s tlačítky přesně jako ve skutečném světě.“

[reklama]

Blood & Truth vás má vtáhnout do fascinujícího příběhu stvořeného ve spolupráci s hollywoodským scénáristou, ve kterém nemá být nouze o vysokorychlostní automobilové honičky, intenzivní vrtulníkové souboje ani stylové boje tváří v tvář.

[reklama]

Vývojáři si dali za cíl vytvořit komplexní střílečku ve virtuální realitě s pohlcujícím příběhem a ještě lepšími přestřelkami. Zároveň myslí na všechny typy hráčů a nabídnou jim dvě obtížnosti. Normální obtížnost je vhodná pro všechny, kteří mají se střílečkami ve virtuální realitě zkušenosti. Filmová obtížnost je určena pro vychutnání si příběhu a všech doprovodných efektů. Po vydání hry dodá bezplatné DLC ještě těžkou obtížnost, jež bude pro ty, kteří budou při hraní Blood & Truth hledat pořádnou výzvu.

Blood & Truth vychází 29. května na PlayStation 4.


Zdroj: tisková zpráva

, , , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře