Aktualizace PlayStationu 4 se zaměří na hlasový chat. V partě bude moci být až 16 hráčů

Vybraní hráči PlayStationu 4 obdrželi pozvánku k testování nového aktualizace firmwaru konzole. Sony je pozvala k vyzkoušení připravovaných novinek aktualizace 7.00, která se nachází v betě. Aktualizace se zaměřila na hlasový chat. Ten bude vylepšen a zároveň umožní, aby v jedné partě bylo až 16 hráčů, dnes je to maximálně 8 hráčů. Přesně to komunita PlayStationu 4 po japonské společnosti chtěla a Sony uživatelům konzole brzy vyhoví.

Dalším nepatrným vylepšením konzole je nastavení HRD. Na PS4 si budeme moci upravit jas HDR a nastavit si světlé a tmavší barvy. Tahle možnost potěší hlavně majitele výkonnější PlayStation 4 Pro, kteří si užívají hraní her na moderní televizi s technologií HDR a 4K rozlišením. Podle dostupných informací funkce nastavení HDR i pro aplikace, včetně sledování filmů, seriálů a dokumentů přes Netflix.

[reklama]

Pokud vás navíc obtěžuje, že se konzole musí po každé aktualizace restartovat, tak tomu bude po verzi 7.00 konec. Sony zmiňuje automatické nainstalování aktualizace po stažení – tuto možnost bude stačit povolit v nastavení.

Datum vydání finální verze aktualizace 7.00 nebylo oznámen. Předpokládáme, že aktualizace bude pro všechny majitelé konzolí PlayStation 4 dostupná v průběhu následujících týdnů. Pokud ale máte pozvánku do testu, můžete ji sdílet mezi své přátele a pozvat je do testování nového firmwaru.

[reklama]


Zdroj: vg247.com

,

[reklama]
[reklama]

Komentáře