Amazon vytváří online RPG ze světa Pána prstenů. Hra je založena na románech J.R.R. Tolkiena

Fanoušci Pána prstenů a příznivci masivně multiplayerových RPG her se mohou těšit na hru z tohoto fantasy světa. Společnost Amazon Game Studios ve spolupráci s Leyou Technologies Holdings Limited a Middle-earth Enterprise připravuje Lord of the Rings MMO pro počítače a nespecifikované konzole. Hra je založena na románech J.R.R. Tolkiena, nikoli na filmové trilogii Petera Jacksona. Datum vydání v tuto chvíli neznáme, ale titul dorazí v bezplatné formě.

Jde o hru, jež byla oznámena již v loňském roce. Pokud platí dřívější informace, mělo by se MMORPG odehrávat ve Středozemí dlouho před událostmi Pána prstenů. Příběh by se mohl zaměřit na průzkum zemí, lidí a tvorů, které fanoušci Tolkienova světa nikdy předtím neviděli.

[reklama]

Amazon Game Studios je složeno z odborníku na MMO žánr, vývojáři předtím pracovali na populárních hrách jako je Everquest, Destiny, World of Warcraft nebo Planetside.

V rámci světa Pána prstenů vzniká ještě jedna hra. Lord of the Rings: Gollum je příběhová akční adventura, která v roce 2021 odvypráví cestu Gluma.


[reklama]

Zdroj: tisková zpráva

, , , , , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře