American Truck Simulator: Po Washingtonu přijde na řadu stát Utah

Pražské studio SCS Software hodlá do konce letošního roku dopřát hráčům American Truck Simulatoru i druhé rozšíření mapy hry. Krátce po vydání balíčku se státem Washington začal tým lákat na další rozšíření a vše nasvědčovalo tomu, že ve hře zamíříme do Utahu. Na Den nezávislosti byl Utah s hlavním městem Salt Lake City skutečně oznámen a stává se v pořadí sedmým státem American Truck Simulatoru.

Utah je dle rozlohy 13. největším státem Spojených států amerických. Jeho rozloha činí 219 653 km², z toho 212 404 km² pokrývá poušť. Přesto nabízí zajímavou scenérii a nechybí ani zeleň a široká škála podnebí. Vývojáři se těší, až si tohle vše hráči se svým kamionem projedou a dodávají, že příchod Utahu do American Truck Simulatoru umožní větší rozmanitost tras mezi cíli ze států, které již ve hře jsou. Zároveň rozbije hokejku nebo tvar L, jak začala komunita přezdívat mapě ve hře.

[reklama]

Jak už je u hry zvykem, za Utah hráči zaplatí 12 eur (přibližně 310 korun).

Oznámení Utahu doprovází nové screenshoty a trailer:

[reklama]

American Truck Simulator je počítačová hra, která nabízí realistické americké tahače, s nimiž převážíte různé náklady přes jednotlivé státy jako jsou slunečná Kalifornie, pískem zavátá Nevada, Arizona se svým Grand Canyonem, jedinečná přírodní scenérie Nového Mexika, divoká lesní příroda Oregonu nebo na průmysl zaměřený Washington.


Zdroj: tisková zpráva

, , , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře