Apex Legends má nejlepší start v historii bezplatných her

Analytická společnost SuperData shromáždila informace o Apex Legends a tvrdí, že hra od Respawnu zaznamenala nejlepší start v historii bezplatný her. Za únor letošního roku měla Battle Royale akce od tvůrců série Titanfall vydělat 92 milionů amerických dolarů. Výsledek se vztahuje na všechny platformy, ale největší část má pocházet z konzolových verzí.

Je možné, aby hráči za tak krátkou dobu na mikrotransakcích utratili 92 milionů dolarů? Hra byla spuštěna 4. února 2019 na PC, PlayStation 4 a Xbox One a za tento měsíc dosáhla na 50 milionů hráčů.

[reklama]

Pokud zájem o Apex Legends vydrží, máme tu velký hit. Pro srovnání, Anthem na PS4 a Xbox One utržil dohromady 100 milionů dolarů, ale pouze 3,5 milionu pochází z mikrotransakcí, zbytek z nákupu samotné hry. Když srovnáme Apex Legends s jinými free-to-play tituly, tak se nachází u PC na šestém místě a Fortnite je na pátém místě.

V Apex Legends nedávno odstartovala první sezóna. Podívejte se na podrobnosti. Hra vyšla na PC, PlayStation 4 a Xbox One.


[reklama]

Zdroje: vg247.com

, , , , , , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře