Apex Legends válcuje Battle Royale žánr. Novinku tvůrců Titanfallu si zahrálo 50 milionů hráčů

Dnes je to přesně měsíc, co se z čista jasna objevil nový zástupce populárního Battle Royale žánru. Apex Legends od tvůrců Titanfallu ze studia Respawn Entertainmen si zahrálo již 50 milionů hráčů.

Apex Legends milník zvládl za pouhý měsíc, zatímco Fortnite trvalo čtyři měsíce, než dosáhlo na 45 milionů hráčů. Pravděpodobně je to z důsledku vzrůstajícího zájmu o Battle Royale, ale poukazuje to i na sílu Apex Legends, který vtrhl do bitvy mezi Fortnite a PUBG jako uragán.

[reklama]

Vince Zampella ve videu na Twitteru uvádí další statistiky:

[reklama]

Apex Legends je multiplayerová Battle Royale akce, která je zdarma na PC, Xbox One a PlayStation 4. Je až s podivem, že Vince Zampella se svým týmem museli přemlouvat Electronic Arts, aby udělila zelenou tomuto projektu. Teď určitě EA děkuje Respawnu, že s nápadem na Apex Legends přišli.

Hráli jste Apex Legends? Co na hru říkáte? Nebo máte raději Fortnite? Nebo PUBG? Hráči se shodují na tom, že od Apex Legends se učí Epic Games a obohacuje Fortnite o prvky, které má 50 milionový titul od Respawnu.

Perlička na závěr, o Apex Legends se začalo mluvit necelý rok před oficiálním oznámením a vydáním (k obojímu došlo ve stejný den – 4. února 2019). Na Redditu někdo uveřejnil mapu a napsal, že Respawn dělá na Battle Royale ze světa Titanfallu. Nikdo to ale nebral vážně a mnozí se příspěvku vysmáli.

, , , , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře