Assassin’s Creed 3 Remastered má více vylepšení a speciální funkce u Switch verze

Absence velkého dílu Assassin’s Creed pro letošní rok otevřela Ubisoftu možnost věnovat se o rok déle vývoji nové hry (vyjde v roce 2020) a připravit žádané změny a vylepšení. Zároveň umožnila oživení zapomenutého Assassin’s Creed 3, který obdrží remasterovanou verzi pro PlayStation 4, Xbox One, PC a Nintendo Switch. Dnes nám vydavatel prozradil, jaké změny máme u remasteru čekat.

Příběh odehrávající se převážně v období Americké války za nezávislost prožijeme znovu s řadou vylepšení, včetně grafických úprav a změn v samotné hratelností. Od dnes již běžného rozlišení 4K s podporou HRD až po větší změny. U nich se zastavíme. Sedm let stará hra bude vypadat jinak a nabídne kupříkladu nové možnosti a nástroje pro stealth. Když budete nenápadní, můžete zabít dva nepřátelé najednou, nebo zapískat na protivníky a přilákat je k sobě z úkrytu, případně se skrýt v křoví. Úpravy a změny byly provedeny s cílem zajistit lepší rovnováhu mezi akcí a kradmým pohybem. Jde o věci, které fanoušci nových dílů Assassin’s Creed moc dobře znají.

[reklama]

Ekonomika hry byla zjednodušena a obsáhne další výhody, například nové zbraně pro výrobu. Vylepšení postihlo i uživatelské rozhraní, aby lépe odpovídalo dnešním standardům, mj. nastavení pro barvoslepé, aby se lépe vyznali v minimapě.

[reklama]

V neposlední řadě má Assassin’s Creed III Remastered v rukávu nové Legacy oblečení, které vzdává hold ostatní asasínům jako je Alexios, Bayek a Aguilar.

„Naší vizí bylo využít nejnovější technologie, aby klasická Assassin’s Creed hra odpovídala kvalitě současných dílů série,“ dodává vývojář z Ubisoftu ke změnám.

Nintendo Switch verze vyjde o dva měsíce později. Tato verze zahrne vylepšenou ergonomii a herními mechaniky využívající funkce Nintendo Switch – HD Rumble, rozhraní dotykové obrazovky pro herní menu, intuitivní zaměřování cíle a specifický design HUDu.

Assassin’s Creed III vypráví příběh nového hrdiny. S Connorem Kenwayem prožijeme období Americké války za nezávislost, včetně známého Bostonského pití čase a setkáme s historickými postavami jako je George Washington. V sérii se poprvé objevily nové funkce: páčení zámků či možnost probíhání některými domy. Connor se kromě zabíjení nepřátel může věnovat lovení zvěře a obchodovat s různými výrobky a surovinami.

Assassin’s Creed III Remastered čekejte 29. března 2019 na PlayStation 4, Xbox One a PC. Na Switch se hra podívá 21. května 2019. Hru obdrží zdarma majitelé Season Passu k Assassin’s Creed Odyssey (týká se PC, PS4 a Xbox One verzí – součástí i Assassin’s Creed III: Liberation) a bude se prodávat samostatně za 40 euro – na Heureka.cz můžete vyhledat nejnižší ceny, které jsou od 849 Kč.

Oficiální porovnání nové a staré verze Assassin’s Creed 3
Zdroj: oficiální stránka

, , , , , , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře