Autoři bezplatných závodů Miami Street chystají novou Forzu pro Windows 10 a mobily

Byl to záměr? Byla to nešťastná chyba? Jedno z toho určitě má na triku Brian Ekberg z Turn 10 Studios. V aktuálním blogovém příspěvku na oficiálních stránkách série Forza Motorsport jako každý týden zveřejnil článek shrnující události této závodní značky. V textu pogratuloval jednomu hráči za vítězství v kanadském e-sport šampionátu Forzy Motorsport 7, ale udělal chybu při vkládání odkazu a směřoval čtenáře na interní soubor, jenž odhalil dosud neoznámenou Forzu.

Neradujte se předčasně. Nejde o žádný velký díl, ten si po předloňské Forze Motorsport 7 a loňské Forze Horizon 4 dává roční pauzu, aby byl zřejmě nachystán jako startovní titul pro novou generaci Xboxu. Místo pokračování úspěšné série má britské studio Electric Square za doprovodu Turn 10 chystat Forzu Street pro širokou škálu zařízení s Windows 10, iOS a Android. Alespoň to stálo v souboru.

[reklama]

Zdá se, že místo plnohodnotné Forzy dostaneme letos hru určenou pro mobilní zařízení. Jediným klíčem je zatím název a tým Electric Square. To jsou autoři bezplatných arkádových závodů Miami Street, odkud pramení nejspíš název Forza Street.

, , , , , , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře