Autoři Layers of Fear prezentují psychologický horor Blair Witch

V německém Kolíně nad Rýnem probíhá veletrh Gamescom, na němž vývojáři a vydavatelé z celého světa prezentují své nadcházející hry. Mezi nimi se nachází i polské studio Bloober Team, které přivezlo zvědavým novinářům a hráčům ukázat svůj psychologický horor Blair Witch. Ten vychází ze stejnojmenného universa, které zažilo největší slávu před dvaceti lety.

I ve hře se podíváme do tajemného a strašidelného lesa, kde v roli Ellise pátráme po zmizelém chlapci. Po ruce máme věrného psa jménem Bullet, který nám bude při tomto úkolu pomáhat. Úkol je to nelehký. O to více, že se v lese děje něco tajemného.

[reklama]

Pokud jste se do Kolína nad Rýnem nepodívali, nemusíte zoufat. Máme pro vás plnohodnotnou ukázku z demoverze. Navíc Blair Witch vyjde již 30. srpna na PC a Xbox One. Hra bude v den vydání dostupná i pro předplatitele Xboxu Game Passu na Xboxu One i PC. If you don’t like lose money on online casinos try free 1 hour bonus .

[reklama]

, , ,

Blair Witch

Survival horor od autorů Layers of Fear a Observer. Polské studio Bloober Team zavede hráče do tajemného lesa, kde prožijí nejtemnější obavy. „Píše se rok 1996. Malý chlapec zmizel v lese Black Hills nedaleko města Burkittsville v Marylandu. Ellis, bývalý policejní důstojník s ustaranou minulostí, se připojí k hledání, které se ze zdánlivě běžného vyšetřování brzy promění v nekonečnou noční můru s tajemstvím.“

Datum vydání: 30.08.2019 Platforma: PC | Xbox One Lokalizace: Bez lokalizace

Více informací o hře Blair Witch
[reklama]
[reklama]

Komentáře