Batman Arkham Collection zahrne trilogii ochránce Gothamu od Rocksteady. První dva díly remasterované

Aktualizace: Marketingový manažer studia Rocksteady webu VG247.com potvrdil, že Batman: Arkham Collection s hrami Batman: Arkham Asylum, Batman: Arkham City a Batman: Arkham Knight vyjde v září letošního roku.

Původní článek: Fanoušci netopýřího muže a ochránce Gothamu už několikrát mohli číst o připravované kompilaci Batmanova dobrodružství. Britský obchod Amazon nově na svých internetových stránkách uvádí hru Batman Arkham Collection. Podle e-shopu má vyjít 6. září letošního roku na konzole PlayStation 4 a Xbox One. V prodeji údajně bude edice se sběratelským steelbookem, který je v obchodě rovněž k vidění. Stát bude 40 liber – v přepočtu 1200 korun.

[reklama]

Batman Arkham Collection má na PlayStation 4 a Xbox One přinést hry Batman: Arkham Asylum, Batman: Arkham City a Batman: Arkham Knight. Tedy známou trilogii od studia Rocksteady, které první dva díly vydalo pro minulou generaci konzolí a Arkham Knight pro tu současnou. Ovšem díky kompilaci Batman: Return to Arkham jsme si mohli Arkham Asylum a Arkham City již zahrát i na PS4 a Xboxu One.

„Batman: Arkham Collection přináší definitivní verzi trilogie Arkham od Rocksteady, včetně veškerého dodatečného obsahu, v jedné kompletní kolekci. Užijete si dva z nejvíce kriticky uznávaných titulů poslední generace – Batman: Arkham Asylum a Batman: Arkham City – s plně remasterovaým a aktualizovaným vizuálem. V Batman: Arkham Knight se pak stanete temným rytířem a v boji se známými padouchy využijete škálu pomůcek a schopností,“ uvádí popis na Amazonu. Batman Arkham: Knight bude přibalen v GOTY edici.

Trailer k vydání Batman: Arkham Knight (rok 2015)


Zdroj: eurogamer.net

, , , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře