Battlefield 5 dostane čtyři nové mapy a naznačuje bitvu o Pacifik s japonskými vojáky

Dvě minuty dlouhý trailer odkrývá obsah čtvrté kapitoly střílečky Battlefield 5, která začne 27. června, a naznačuje další plány. Ty zahrnující japonskou frakci i mapy zasazené na tichomořské ostrovy.

Trailer ukazuje čtyři nové multiplayerové mapy. Provence se nachází v okupované Francii a soustředí se na těsný boj. V Lofoten Islands se přesunete do Norska, kde musíte zaútočit nebo ubránit továrnu na výbušniny.

[reklama]

Milovníci větších bitev si užijí mapu Al Sundan v Severní Africe a řeckou mapu Marita. Obě novinky jsou navrženy pro střety až 64 hráčů.

Čtvrtá kapitola začne 27. června s mapou Al Sundan, která je založena na válečném příběhu Under No Flag ze singleplayeru Battlefieldu 5. V červenci bude k dispozici Marita a v průběhu srpna budou vydány mapy Provence a Lofoten Islands.

[reklama]

Nové mapy jsou již představené, ale co dalšího Battlefield 5 čeká? Trailer ukazuje japonské vojáky, což bereme jako jasný náznak, že budoucí obsah přidá do hry bitvu o Pacifik. Pravděpodobně se tak stane v páté kapitole. Ještě přední ale v říjnu dorazí mapa Operation Underground, která je inspirována mapou Operation Metro z Battlefieldu 3. Doufáme, že se za pár dnů na E3 dozvíme více informací.

Battlefield 5 vyšel v listopadu loňského roku na PC, PlayStation 4 a Xbox One. Do února letošního roku bylo prodáno 7,3 milionů kopií hry. Toto číslo bere vydavatelská společnost Electronic Arts jako zklamání, prognózy byly o jeden milion vyšší. Přesto EA nechtějí nejnovější Battlefield pohřbít a studio DICE ho bude nadále obohacovat o nový obsah.

, , , , ,

Battlefield V

Battlefield V vás v rámci návratu série ke svým kořenům zavede v dosud nevídaném zpracování druhé světové války do největšího válečného konfliktu v dějinách. Veďte své družstvo k vítězství a ve hře více hráčů zažijte zcela nové situace, jako například režim Grand Operations na několika mapách. Bojujte na celém světě v kampani pro jednoho hráče.

Datum vydání: 20.11.2018 Platforma: PC | PS4 | Xbox One Lokalizace: Bez lokalizace

Více informací o hře Battlefield V
[reklama]
[reklama]

Komentáře