Bethesda rozdává Elder Scrolls III: Morrowind a slaví 25. výročí série bezplatným hraním Elder Scrolls Online

Společnost Bethesda u příležitosti 25. výročí akční fantasy RPG série The Elder Scrolls rozdává kultovní třetí díl s podtitulem Morrowind a zve všechny hráče na bezplatné hraní Elder Scrolls Online. Obě nabídky jsou časově omezené, zejména u Morrowindu si musíte pospíšit.

PC verzi The Elder Scrolls III: Morrowind v GOTY edici získáte velmi jednoduše: Stačí se přihlásit na váš Bethesda.net účet (nebo si ho vytvořit), stáhnout do PC program Bethesda.net Launcher a zadat kód TES25TH-MORROWIND. Legendární Morrowind bude přiřazen do knihovny na vašem profilu a vy si ho můžete kdykoli zahrát.

[reklama]

Game of the Year edice (zkráceně GOTY) obsahuje původní Morrowind s dvojicí datadisků: Tribunal, kde řešíte spiknutí v říši, a Bloodmoon s nebezpečnými vlkodlaky.

Morrowind není jediným bonusem, jenž přichází s oslavou série The Elder Scrolls. Druhým bonusem jsou bezplatné dny v MMORPG titulu Elder Scrolls Online. Hru bude možné hrát od 28. března do 3. dubna na PC, PlayStation 4 a Xbox One. Na konzolích je samozřejmě nutné aktivní předplatné dané služby: na PS4 je to PlayStation Plus a na Xboxu One zase Xbox Live Gold.

[reklama]

„25 let od vydání The Elder Scrolls: Arena. Jsme nadšeni, že jsme součástí tohoto neuvěřitelného milníku s The Elder Scrolls Online. Chcete-li oslavit toto úžasné výročí, můžete začít svou vlastní cestou do Khajiiti a vychutnat si základní dobrodružství v ESO bez předplatného v rámci naší akce Free Play,“ píše se na oficiálních stránkách. V období od čtvrtka 28. března do středy 3. dubna můžete vyzkoušet i nový Elsweyr Prologue Quest a navštívit Morrowind s průzkumem Tamrielu a ostrova s domovem Temných elfů.


Zdroje: bethesda.net

, , , , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře