Bethesda se vrací na Steam. Na nejpopulárnějším obchodě bude prodávat RAGE 2, DOOM Eternal i Wolfenstein: Youngblood

Po nepovedeném Falloutu 76, který je k dostání výhradně na Bethesda.net Launcheru, nebylo jisté, zda Bethesda bude své nadcházející hry prodávat na Steamu. Dnes už víme, že bude. Společnost formou krátkého tweetu na sociální síti Twitter oznámila příchod her RAGE 2, Wolfenstein: Youngblood, Wolfenstein: Cyberpilot a DOOM Eternal na Steamu. V letošním roce bude následovat ještě zmíněný Fallout 76.

Bethesda se tak vrací na Steam, nejpopulárnější obchod, z něhož v poslední době vývojáři a vydavatelé utíkají ke konkurenčnímu Epic Games Store, kde je tvůrci úspěšného Battle Royale titulu Fortnite lákají na výrazně nižší provize z prodeje (12 % místo 30 %) a peníze odměnou za roční exkluzivitu. Vábení podlehlo francouzské studio Quantic Dream s hrami Detroit: Become Human, Beyond: Two Souls a Heavy Rain, dále studio Obsidian s RPG titulem The Outer Worlds, finští Remedy s Control nebo ambiciózní Ancestors: The Humankind Odyssey od autora původní série Assassin’s Creed.

[reklama]

Bethesda výslovně neuvedla, zda budou hry na Steamu vydány ve stejnou dobu jako na její platformě, ani zda se objeví v jiných digitálních obchodech. Očekáváme vydání ve stejný čas.

[reklama]

Popis hry RAGE 2: RAGE 2 je post-apokalyptická střílečka od studio id Software (autoři DOOM) a Avalanche Studios (autoři Just Cause). V otevřeném světě můžete jít kamkoliv, zastřelit kohokoliv a odpálit cokoliv! Píše se rok 2185, svět se nachází v nebezpečné a nelehké době, kdy jej tyranizují nemilosrdné a krvežíznivé gangy jezdící po otevřených silnicích. Vy jako Walker budete posledním strážcem pustiny, chránící ji před gangy.

RAGE 2 vyjde 14. května 2019 na PC, PlayStation 4 a Xbox One.

Popis hry DOOM Eternal: DOOM Eternal je přímé pokračování velice povedeného kousku DOOM z roku 2016, který značku restartoval. Nečekejte obrovskou herní evoluci, ale i přesto nový díl nabídne řadu změn a vylepšení. Stále na vás čekají hordy nepřátel, které budete moci nejrůznorodějšími způsoby likvidovat. Můžete nechávat protivníky vybuchovat, trhat, pálit či je motorovou pilou rozřezávat na krvavé kousky. Kromě toho, že na vás čeká Země, která se proměnila v nové peklo. Celá města se ponořila do krve a ohně. Po ulicích se toulají démoni a jiná havěť, která čeká na to, až jí rozstřílíte na hadry. Dočkáte se nového prostředí, ale především se můžete těšit na změny v boji. Váš smrtící arzenál se pěkně vylepší a dočkáte se skvělých vychytávek, které z vás udělají ještě většího rozsévače smrti.

DOOM Eternal vyjde v letošním roce na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.

Popis hry Wolfenstein: Youngblood: Wolfenstein: Youngblood je samostatné pokračování hry Wolfenstein II: The New Colossus a prequel třetího dílu. Příběh se odehrává 19 let po New Colossus poté, co druhá americká revoluce osvobodila Ameriku od nacistické vlády a zaměří se na dvojčata hlavního hrdiny B.J. Blazkowicze – Jess a Soph jsou novými členy Global Resistance a budou bojovat proti nacistům ve snaze najít BJ v Paříži. Hrát budete moci sólo nebo v kooperaci s dalším hráčem.

Popis hry Wolfenstein: Cyberpilot: Hra pro virtuální realitu je zasazena 20 let po událostech v The New Colossus. Hráč se stane hackerem u Francouzského odboje a musí hacknout různé nacistické roboty, aby ubránil svou zemi. Ve VR si hráč vychutná svobodu z pohledu z vlastních očí.

Wolfenstein: Cyberpilot vyjde v letošním roce pro PC s headsetem HTC Vive a PlayStation 4 s headsetem PlayStation VR.


Zdroje: twitter.com

, , , , , , ,

RAGE 2

Střílečka RAGE 2 představuje karneval krveprolití v dystopickém světě postrádajícím jakýkoliv řád či zákon. Za hrou stojí tvůrci sérií Doom, Just Cause či Mad Max.

Datum vydání: 14.05.2019 Platforma: PC | PS4 | Xbox One Lokalizace: Bez lokalizace

Více informací o hře RAGE 2
[reklama]
[reklama]

Komentáře