Bez ukazatelů a navigace bude detektivní práce v lovecraftovské akční adventuře The Sinking City těžkou výzvou

Bez navigace, záchytných bodů a dalších moderních prvků se budete potloukat zatopeným městem, hledat pravdu, vyslýchat podezřelé a bojovat s nadpřirozenými bytostmi v lovecraftovské akční adventuře The Sinking City s českými titulky na PC a PS4.

Nikdo vás nepovede za ručičku, sami musíte pátrat po důkazech, být důslední. Klidně se může stát, že usvědčíte nevinného člověka. Hra vás na to neupozorní, bude pokračovat dál, ale ponesete si následky svých rozhodnutí, což se pravděpodobně projeví na samém závěru.

[reklama]

Detektivové se v The Sinking City vyřádí dosyta, ale naštěstí budou mít k dispozici něco navíc – nadpřirozené schopností vám pomohou řešit případy. Odhalíte, co se na místě činu stalo před vraždou. Jiná dovednost vám zase ukáže stopy a hodit se bude i archiv historie města.

The Sinking City mělo vyjít 21. března 2019 na PC, PlayStation 4 a Xbox One, ale v novém gameplay traileru zaměřeném na detektivní práci Charlese W. Reeda tenhle termín nefiguruje. A na Steamu je uváděn jen rok 2019. Hra byla pravděpodobně odložena.

[reklama]

Autoři The Sinking City jsou tvůrci série detektivek se Sherlockem Holmesem. Zkušenosti s detektivkami mají požehnaně.

, , , , , , ,

The Sinking City

The Sinking City je detektivní adventura zasazena do otevřeného světa inspirovaném universem H.P. Lovecrafta. Odehrává se ve 20. letech minulého století ve městě Oakmont, které je zasaženo nadpřirozenými silami. Stanete se soukromým detektivem a v temném městě odhalíte pravdu o tom, co se stalo a co poškodilo mysl místním obyvatelům. Nadpřirozené síly působí i na vás.

Datum vydání: 27.06.2019 Platforma: PC | PS4 | Xbox One Lokalizace: České titulky

Více informací o hře The Sinking City
[reklama]
[reklama]

Komentáře