Bez velkého rozruchu začalo testování mobilní strategické hry Plants vs. Zombies 3

Rostlinky se už potřetí pustí do obrany své zahrádky před krvelačnými zombíky. Společnosti PopCap a Electronic Arts pro mobilní platformy chystají třetí díl Plants vs. Zombies, který je pro vybranou skupinu lidí dostupný v pre-alfa verzi na službě Google Play.

Plants vs. Zombies 3 je pokračování populární série strategických her typu tower defense – v nich bráníte základnu před nepřítelem. Druhý díl této série má na Google Play více než 6 milionů stažení. Pokud máte zájem, můžete sledovat Google Play a pokusit se dostat do pre-alfa verze, která je určena pouze pro omezené množství hráčů. Momentálně to ale vypadá, že je testování určeno pouze pro hráče ze Severní Ameriky. Přesto je testování rozděleno do několika fází a postupně se do hry budou moci dostat další zájemci, možná i z Evropy. Pokud se tak stane a vy si hru budete moci stáhnout, budete potřebovat alespoň Samsunga Galaxy S7 se systémem Android verze 6.0 (Marshmallow).

[reklama]

V současné době nevíme moc informací o samotné hře. Dostupné obrázky naznačují, že se třetí díl bude držet v zajetých kolejích toho předchozího, včetně herních mechanik: za pomoci různých druhů rostlinek budeme bránit oblast před útokem zombíků. Jisté je to, že hra bude zdarma s mikrotransakcemi.

, , , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře