Bezstarostný, zamilovaný život hlavního hrdiny Days Gone

PlayStation 4 exkluzivita Days Gone se nám ukazuje v jiném světle, kdy pandemie ještě nevypukla a hlavní hrdina hry Deacon St. John si se svou snoubenkou Sarah užívají život.

„Bylo nepravděpodobné, že se Deacon St. John a Sarah Whitakerová dají dohromady. On pochází z venkovského Oregonu a je členem motorkářů, kteří na zákony kašlou. Ona je botanička se zaměřením na biochemii ze Seattlu. Od té doby, co se potkali ve státním parku Farewell Oregon byli neoddělitelní. Teď jsou připraveni jet vstříc západu slunce a čelit další kapitole života společně jako muž a žena. Sledujte jejich cestu,“ píše Sony.

[reklama]

Zdá se, že PlayStation na Valentýna něco chystá. Svátek zamilovaných je ideální příležitostí ukázat bezstarostný, zamilovaný život hlavního hrdiny před vypuknutím pandemie.

Days Gone nás zavede do post-pandemického světa Ameriky. „Globální pandemie srazila lidstvo na kolena a další smrtící údery schytává od divokých freakerů, a tak každá chyba, které se v nepřátelském prostředí severozápadních hor dopustíš, může být tvá poslední. Nazuj si zašpiněné boty bývalého motorkářského psance Deacona St. Johna a dnešního lovce odměn a zkus v zemi obklopené smrtí najít důvod k životu. Na kdysi obydlených místech hledej vybavení, z něhož můžeš vyrábět cenné předměty a zbraně, nebo zkus své štěstí v poctivém obchodě s dalšími přeživšími, kteří se tak snaží zajistit si živobytí… a nebo zvol násilnější prostředky.“

[reklama]

Days Gone si zahrajeme 26. dubna letošního roku, vyjde na PlayStation 4 s českými titulky.

, , , , ,

Days Gone

Days Gone je exkluzivita pro PS4. Jde o survival akci se zombíky. Hraješ za bývalého motorkáře Deacona St. Johna, který se snaží na sopečném a zničeném americkém severozápadě přežít. Freakeři a přeživším mu jsou však v patách.

Datum vydání: 26.04.2019 Platforma: PS4 Lokalizace: České titulky

Více informací o hře Days Gone
[reklama]
[reklama]

Komentáře