Bitvy mechů na obrázcích vypadají dobře. MechWarrior 5: Mercenaries nabídnou i příběhovou kampaň

Na začátku roku jsme z MechWarrior 5: Mercenaries mohli obdivovat dvouminutový gameplay trailer. Po dlouhých měsících čekání se na bitvu obrovských a plně ozbrojených mechů můžeme podívat znovu, tentokrát v rámci galerie nových obrázků v rozlišení 4K. Nové obrázky představují některé z mechů a herní prostředí. Dávají dobrou představu o tom, jakou grafickou podívanou můžeme v MechWarrior 5: Mercenaries očekávat.

MechWarrior 5: Mercenaries jsou prvním samostatným MechWarrior titulem pro PC za téměř 15 let. Po dlouhé době hra nabídne příběhovou kampaň pro jednoho hráče a dále kooperativní režim až pro čtyři hráče. Příběh se odehrává v roce 3015. Převezmete roli zelenáče, který nastoupil k jednotce pilotů po zuby ozbrojených bojových mechů, abyste bojovali za svou frakci.

[reklama]

MechWarrior 5: Mercenaries vyjdou 10. září 2019 na PC. Pod novými obrázky vám nabízíme i zmíněný gameplay trailer.


Zdroj: tisková zpráva

, , ,

MechWarrior 5: Mercenaries

Po dlouhém čekání přichází plnohodnotný MechWarrior s příběhovou kampaní odehrávající se v roce 3015. Převezmete roli zelenáče, který nastoupil k jednotce pilotů po zuby ozbrojených bojových mechů, abyste bojovali za svou frakci. K dispozici i kooperace.

Datum vydání: 10.09.2019 Platforma: PC Lokalizace: Bez lokalizace

Více informací o hře MechWarrior 5: Mercenaries
[reklama]
[reklama]

Komentáře