Bitvy v MechWarrior 5 začnou až koncem roku. Hra je časovou exkluzivitou Epicu

Epic Games Store právě získal další hru. Studio Piranha Games souhlasilo s časovou exkluzivitou u připravované taktické akce MechWarrior 5: Mercenaries, která bude po celý jeden rok dostupná pouze v obchodě Epic Games Store. Kromě toho byla hra odložena. Místo v září vyjde na počítače až 10. prosince 2019. O rok později bude v nabídce obchodu Steam od Valve.

Piranha Games v prohlášení uvedli, že díky časové exkluzivitě získali další peníze, které jim umožnily MechWarrior 5: Mercenaries odložit a doladit – aby titul byl bez nepříjemných chyb.

[reklama]

MechWarrior 5: Mercenaries jsou prvním samostatným MechWarrior titulem pro PC za téměř 15 let. Po dlouhé době hra nabídne příběhovou kampaň pro jednoho hráče a dále kooperativní režim až pro čtyři hráče. Příběh se odehrává v roce 3015. Převezmete roli zelenáče, který nastoupil k jednotce pilotů po zuby ozbrojených bojových mechů, abyste bojovali za svou frakci.

Podívejte se na obrázky


Zdroj: tisková zpráva

, , ,

MechWarrior 5: Mercenaries

Po dlouhém čekání přichází plnohodnotný MechWarrior s příběhovou kampaní odehrávající se v roce 3015. Převezmete roli zelenáče, který nastoupil k jednotce pilotů po zuby ozbrojených bojových mechů, abyste bojovali za svou frakci. K dispozici i kooperace.

Datum vydání: 10.09.2019 Platforma: PC Lokalizace: Bez lokalizace

Více informací o hře MechWarrior 5: Mercenaries
[reklama]
[reklama]

Komentáře