Bizarní a divočejší GTA jako film. Režisérem Saints Row je známý F. Gary Gray

Další videohra se dočká filmu. Bláznivá a šílená akce Saints Row bude na plátnech kin. Za snímkem stojí známá hollywoodská jména. Natáčení bude řídit F. Gary Gray, režisér Rychle a zběsile 8 a Muži v černém: Globální hrozba. Scénář napíše Greg Russo, který se z pozice scénáristy podílí i na rebootech filmů Resident Evil a Mortal Kombat.

Film produkuje Koch Films, divize společnosti Koch Media. Firma se rozhodla vzkřísit plány na natočení filmu, které pocházejí z roku 2009. Dnes již zkrachovalá společnost THQ měla velké plány a v Saints Row se měl objevit i rapper 50 Cent.

[reklama]

Saints Row tvoří čtyři díly. Není jasné, zda bude příběh vycházet z jedné z těchto her, scénárista může přijít s vlastní, zcela novou verzí. Podrobnosti se dozvíme později.

Série Saints Row je často srovnávaná s úspěšnou značkou Grand Theft Auto. S tím rozdílem, že v Saints Row je vše bizarnější a divočejší. Poslední díl – Saints Row IV – vyšel v roce 2013 a 10. května 2019 vyjde na Nintendo Switch o pár let starší Saints Row: The Third. S filmem by na řadu mohl přijít i nový videoherní díl, když se původní autoři ze studia Volition dostali zpět ke značce poté, co THQ Nordic koupila Koch Media s Deep Silver.

Historie série Saints Row

[reklama]


Zdroj: deadline.com

, ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře