Blizzard ukázal Diablo 4 svým evropským zaměstnancům. Kdy očekávaná hra vyjde?

Fanouškům Diabla se po oznámení mobilního Diabla Immortal blízká na lepší časy. Společnost Blizzard Entertainment uspořádala v Paříži prezentaci Diabla 4 a ukázala očekávanou hru svým evropským zaměstnancům. Informuje o tom francouzský deník Le Monde.

Ve francouzské pobočce Blizzardu mělo dojít k sérii propouštění a zároveň s ukázkou Diabla 4 zveřejnila společnost Activision Blizzard nové pracovní nabídky pro neohlášený projekt. Práce na tomto projektu vyžaduje rozsáhlé znalosti o historii a postavách série Diablo. Do kalifornského studia firma hledá především hlavního koncepčního grafika a umělce pro návrh postav.

[reklama]

Le Monde ve svém článku uvádí, že Blizzard pracuje také na pokračování online akce Overwatch. Oba tituly mají vyjít v roce 2020. Existuje tedy šance, že minimálně jeden z nich bude prezentován na letošní konferenci BlizzCon. Akce se koná ve dnech od 1. do 2. listopadu.

Podle serveru Kotaku mělo být Diablo 4 oznámeno loni na BlizzConu. Na poslední chvíli si to ale v Blizzardu rozmysleli a kvůli problémům ve vývoji místo očekávaného Diabla 4 ukázali mobilní Diablo Immortal. To mezi fanoušky způsobilo doslova bouři. Komunitní manažer se snažil situaci uklidnit a slíbil, že v roce 2019 uslyšíme o dalších nových projektech ze série Diablo. Vypadá to, že mezi nimi bude i čtvrtý díl. Brzy to zjistíme.

, , , , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře