Bojovka Strážci vesmíru připomíná Street Fighter

Firma nWay ve spolupráci s Hasbro a Lionsgate chystá Power Rangers: Battle for the Grid, bojovou hru se Strážci vesmíru, která připomíná oblíbenou sérii Street Fighter. Vyjde na PS4, Xbox One a Switch v dubnu a během letošního roku i na PC.

Slíbeny jsou hrdinové a padouši z moderních i klasických seriálu Power Rangers. Hra má údajně snadno ovládatelný bojový systém, který nezahrnuje nutnost pamatovat si kombinaci různých tlačítek pro všelijaká speciální komba. Jinými slovy, nWay cílí i na méně zkušené hráče, případně na to, aby si Strážce vesmíru v bojovce mohli užít i mladší hráči.

Samozřejmě ve hře bude plnohodnotný příběhový singleplayer, kde se střetnou strážci a padouši za posledních 20 let, multiplayer, stejně jako turnaje a mise. Na všech platformách, kromě PlayStationu 4, bude crossplay, tedy možnost, abyste si třeba na Xboxu One zahráli proti hráčům na Nintendu Switch. Přenášet se bude i progres v případě, že budete mít hru na více platformách.

[reklama]

Standardní edice Power Rangers: Battle for the Grid bude v prodeji za 20 dolarů, zatímco speciální edice se Season Passem pro tři nové postavy, arkádovým příběhem, skiny a dalšími věcmi bude stát 40 dolarů.

Stejní vývojáři vytvořili i mobilní bojovku Power Rangers: Legacy Wars. Podle jejich slov si hráči na konzolích a počítačích tuhle hru přáli.

, , , , , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře