Bojovka Tekken 7, survival horor Get Even, závody Project CARS a další hry v Humble Bundle

Humble Bundle s Bandai Namco připravili třetí balíček her za velmi lákavou cenu. Bundle je rozdělen do čtyř kategorií a nabízí zajímavé tituly v čele se zapomenou akční adventurou ENSLAVED: Odyssey to the West, survivalem Impact Winter, temnou plošinovkou Little Nightmares, survival hororem Get Even, závody Project CARS nebo bojovkou Tekken 7.

První balíček se vám odemkne za cenu necelého jednoho eura (přibližně 23 Kč) a vy získáte hry ENSLAVED: Odyssey to the West, PAC-MAN Championship Edition DX a Impact Winter. Když zaplatíte minimálně 8,50 euro (cca 220 Kč) – cena se mění v závislosti na průměru – získáte ještě druhý balíček s Little Nightmares, 11-11 Memories Retold, Get Even a Project CARS. Třetí balíček si zpřístupníte za 13,39 euro (cca 345 Kč) a nabízí GOD EATER 2 Rage Burst a SWORD ART ONLINE: Fatal Bullet. Za cenu 22,32 euro (cca 575 Kč) k tomu všemu získáte ještě bojovku Tekken 7.

[reklama]

Jak je u Humble Bundle zvykem, zaplatit můžete větší částku a přispět na vybranou charitu. Všechny hry jsou určeny k aktivaci na Steamu.


[reklama]

Zdroj: tisková zpráva

, , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře