Borderlands 3 s chytrým systémem pro označení předmětů v kooperaci, ale zatím bez cross-play podpory

Kooperace s kamarády i cizími hráči bude v komiksové střílečce Borderlands 3 o něco snazší díky pinging systému, který vývojáři z Gearbox Software převzali z bezplatné battle royale akce Apex Legends od Respawnu. Pinging systém v Borderlands 3 vám umožní v kooperaci snadno označit věci pro vaše spoluhráče. Tím je upozorníte na nebezpečí, případně na nějakou zajímavost. Navíc vaše postava automaticky ostatním řekne, co přesně jste označili.

Pinging systém z Borderlands 3 je prezentován ve videu níže. Bohužel hra nebude v den vydání podporovat hraní napříč platformami. Tím pádem si nezahrajete kooperaci s přítelem, který vlastní Borderlands 3 na jiné platformě – například vy na PC a on na PS4. Nicméně, autoři chtějí, aby hra v budoucnu cross-play podporovala.

[reklama]

Borderlands 3 vyjdou 13. září 2019 na PC, PlayStation 4 a Xbox One. Připravit se máme na zcela nové dobrodružství naplněné chaosem. Prorážet budeme cestu skrze nové světy a nepřátele jako jeden ze čtyř nových Vault Hunters, z nichž každý přináší propracované stromy dovedností, schopností a možností přizpůsobení.


[reklama]

Zdroj: tisková zpráva

, , , , ,

Borderlands 3

Připrav se na zcela nové dobrodružství naplněné chaosem. Proraz si cestu skrze nové světy a nepřátele jako jeden ze čtyř nových Vault Hunters, z nichž každý přináší propracované stromy dovedností, schopností a možností přizpůsobení. Hraj na vlastní pěst nebo se svými přáteli a setkej se s šílenými nepřáteli, sbírej kořist a ochraňuj svou domovinu před tou nejkrutější sektou v celé galaxii.

Datum vydání: 13.09.2019 Platforma: PC | PS4 | Xbox One Lokalizace: Bez lokalizace

Více informací o hře Borderlands 3
[reklama]
[reklama]

Komentáře