Bože, chraň královnu. Ubisoft potvrdil hackerskou akci Watch Dogs Legion

Nemělo cenu čekat na tiskovou konferenci na E3. Necelých 24 hodin po úniku francouzská společnost Ubisoft potvrdila Watch Dogs Legion, novou hru ze série hackerské akce, o které informoval obchod Amazon.

Watch Dogs Legion byli oficiálně oznámeni na twitterovém účtu hry, který se zároveň přejmenoval. Desetivteřinový teaser s novým logem doprovází text God Save the NPCs, což je narážka na hymnu Spojeného království (God Save the Queen – česky Bože, chraň královnu) a na údajnou možnost hrát za více postav.

[reklama]

Watch Dogs Legion není první hrou Ubisoftu, která unikla před oznámením na E3. Roller Champions má být také oznámena v pondělí 10. června na tiskové konferenci. Půjde o kompetitivní sportovní hru v oválných arénách, kde budete jezdit na kolečkových bruslích.

[reklama]

Podle britského Amazonu se má Watch Dogs Legion odehrávat v blízké budoucnosti zasazené do dystopické verze Londýna po brexitu, jenž změnil společnost, politiku a technologii. Říká se, že hlavní postavou bude NPC (postava řízena umělou inteligencí), které si sami vybereme. Popis uvádí: „Hrajte za kohokoliv. Každý jednotlivec, kterého potkáte v otevřeném světě, má vlastní sadu animací, hlasu, charakterových prvků a vizuálních odlišností.“

V závislosti na tom, za jakou postavu se rozhodnete hrát, máte vidět i mírně odlišné události v různých částech příběhové kampaně. Hlavní postava má rekrutovat obyvatele dystopického Londýna a dát jim příležitost ovládat jiné lidi. To z jisté části navazuje na konec Watch Dogs 2, kde se agenti DedSecu rozšířili po celém světě, včetně Evropy, a začali bojovat s technologickými giganty, kteří využívají informace o lidech pro své účely.

Systém NPC postav je údajně tak ambiciózní, že s ním vývojáři měli spoustu práce a problémů, které zapříčinily minimálně jeden odklad.

Více informací o Watch Dogs Legion bude odhaleno 10. června od 22:00 na tiskové konferenci Ubisoftu.

Watch Dogs Legion se očekává v listopadu letošního roku na PC, PlayStation 4 a Xbox One.


Zdroj: playstationlifestyle.net

, , , , , ,

Watch Dogs: Legion

Třetí díl Watch Dogs hráče zavede do Londýna v blízké budoucnosti po Brexitu. Hra se pochlubí ambiciózním systémem, který vás dovolí hrát za všechny NPC postavy ve hře. Můžete hrát za drzého mladíka i akční babičku hackerku.

Datum vydání: 06.03.2020 Platforma: PC | PS4 | Xbox One Lokalizace: České titulky

Více informací o hře Watch Dogs: Legion
[reklama]
[reklama]

Komentáře