Březnové novinky v Origin Access

Na dveře klepe jaro s příslibem slunných dní a kvetoucích květin. Pro Origin Access však příchod března znamená nové hry v kolekci The Vault, které budou za dva dny dostupné předplatitelům Origin Access Basic i Premium.

Od 14. března v kolekci pro PC naleznete RPG titul Pyre, Star Wars Jedi Knight II: Jedi Outcast, Star Wars Knight: Dark Forces II a Chaos on Deponia. Předplatitelé obdrží i herní předměty, které uvádíme v seznamu pod videem.

[reklama]

Pyre – Veďte v tomto kritiky vychvalovaném RPG svou skupinu vyhnanců ke svobodě přes pekelný a nebezpečný očistec, nebo prožijte věčná muka.

Star Wars Jedi Knight: Dark Forces II – V této akční hře z pohledu první osoby musíte před spravedlnost přivést temného Jediho, který zabil vašeho otce.

[reklama]

Star Wars Jedi Knight II: Jedi Outcast – Připojíte se znovu k řádu Jedi, nebo sklouznete k Temné straně? V pokračování této epické ságy ze světa Star Wars závisí osud galaxie na vašem vykoupení.

Chaos on Deponia – Spřátelte se s novými, střelenými postavami a vyřešte náročné hádanky – je načase vrátit se zpět na Elysium a využít vašeho okouzlujícího důvtipu k záchraně Deponie před jistou zkázou.

Herní předměty

Apex Legends – Pochlubte se exkluzivními herními předměty a proslavte se v Kings Canyon. Přihlaste se do Origin Access, zahrajte si Apex Legends do 30. června 2019 a získejte 1000 mincí Apex, exkluzivní epický zbraňový skin Flatline a speciální nášivku na standartu.

Anthem – Přizpůsobte si Javelin exkluzivním polepem „In All Directions“, který je dostupný pouze předplatitelům EA Access (Xbox One) a Origin Access (PC). A pokud si tento titul zahrajete od 15. do 31. března, můžete se těšit na speciální dárek.

Madden NFL 19 – Předplatitelé Origin Access Basic obdrží Gold Team Fantasy Pack do Madden Ultimate Teamu druhý den každého měsíce a předplatitelé služby Premier si mohou každý měsíc vybrat dva zlaté hráče. Stačí jednou za měsíc spustit MUT a v herním obchodu zavítat do sekce „Unopened Packs“.


Zdroje: tisková zpráva

, , , , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře