Britský herec Sean Bean zemře i ve hře Hitman 2

Agent 47 zná svůj první cíl v rámci Elusive Targets. V Hitman 2 musíme eliminovat Mark Faba, který se po odchodu z MI5 stal nezávislým zabijákem. Říká se mu „The Undying“. Přezdívku získal poté, co předstíral vlastní smrt. Zajímavé je, kdo si Marka Faba zahraje. Ztvární ho britský herec Sean Bean, jenž proslul svou smrtí v mnoha hollywoodských filmech. Za svou hereckou kariéru byl zastřelen, bodnut, pověšen, pošlapán dobytkem atd.

Bean na sebe upozornil v bondovce Zlaté oko, zahrál si roli padoucha po boku Pierce Brosnana. Objevil se i v Pán prstenů: Společenstvo Prstenu v roli Boromira, jako Oddyseus ve snímku Trója (dožil se konce filmu) nebo Christopher Da Silva v Silent Hill z roku 2006 a v pokračování Návrat do Silent Hill 3D. Pamatovat si ho můžete i jako hlavního záporáka Iana Howea v Lovcích pokladů.

[reklama]

V dánském studiu IO Interactive si myslí, že jde o ideální cíl. Co vy? Při přemýšlení se podívejte na trailer.

Hitman 2 vyjde 13. listopadu 2018 na PC, PlayStation 4 a Xbox One. Ve hře procestujeme svět a půjdeme po stopě svých cílů v exotických lokacích. Zavítáme do sluncem zalité ulice, temného a nebezpečného deštného pralese či na závodní okruh v Miami. Pamatovat máme na jedno: svět je naší zbraní. Využijeme okolní prostředí ke svému prospěchu a provedeme tak perfektní zabití za použití mnoha technik, včetně plížení, sabotáže nebo tvrdé síly.

[reklama]

, , ,

Hitman 2

Cestujte po světě a jděte po stopě svých cílů napříč exotickými lokacemi ve hře Hitman 2. Sluncem zalité ulice nebo temné a nebezpečné deštné lesy - před smrticím zabijákem s krycím jménem Agent 47 není úniku.

Datum vydání: 13.11.2018 Platforma: PC | PS4 | Xbox One Lokalizace: Bez lokalizace

Více informací o hře Hitman 2
[reklama]
[reklama]

Komentáře