Brutální survival strategii Conan Unconquered spustíte i na integrované grafické kartě

Tvůrci real-time strategie Conan Unconquered, studio Petroglyph Games a společnost Funcom, si mohli dovolit posunout vydání a uvedou brutální strategii na počítače o den dříve – 29. května.  V tiskové zprávě autoři prozradili jednu zásadní novinku. Conan Unconquered nabídne systém proměnlivé denní doby a týdenní výzvy. Zároveň jsou dostupné minimální a doporučené systémové požadavky, které potěší majitele slabších počítačů a notebooků.

Minimální systémové požadavky Conan Unconquered

  • Operační systém: Windows 7, 8 nebo 10 (64 bit)
  • Procesor: Intel Core i3 (dual core) 3Ghz+ nebo ekvivalent
  • Operační paměť: 8 GB
  • Grafická karta: integrovaná Intel HD Graphics 620 nebo jiná grafika kompatibilní s DirectX 11, minimálně 1 GB VRAM
  • HDD: 10 GB volného místa na disku

Doporučené systémové požadavky Conan Unconquered

  • Operační systém: Windows 7, 8 nebo 10 (64 bit)
  • Procesor: Intel Core i5 (quad core) 3Ghz+ nebo ekvivalent
  • Operační paměť: 8 GB
  • Grafická karta: Nvidia Geforce GTX 970 nebo AMD RX580 nebo lepší
  • HDD: 10 GB volného místa na disku

V Conan Unconquered vybudujete pevnost, postavíte hradby, vylepšíte základnu o obranné mechanismy a ubráníte ji před útokem hord nepřátel. A to vše v reálném čase v singleplayerovém tažení pro jednoho hráče nebo v kooperativním multiplayeru, kde budete s jiným hráčem sdílet pevnost a společně se podílet na její obraně.

[reklama]

„Conan Unconquered není naší typickou real-time strategií. Říkáme, že jde o survival RTS, která funguje na jiných principech. Tady nestavíte základnu a poté neútočíte na nepřítele. Tady máte pevnost, která je permanentně pod nepřátelským náporem, jenž roste a sílí. Jsme nadšeni z našeho kooperativního multiplayeru. Spolupráce dvou hráčům je neuvěřitelně přínosná a stavíme tenhle prvek do popředí,“ uvedl Chuck Kroegel, generální ředitel firmy Petroglyph, která je složena z veteránu série Command & Conquer, Earth & Beyond a Dune II. V Petroglyph Games tým vytvořil Star Wars: Empire at War, Panzer General: Allied Assault, Rise of Immortals, Grey Goo, značku 8-Bit a momentálně pracuje na remasterech starých dílů Command & Conquer pro Electronic Arts.

Conan Unconquered bude dostupný na počítačích ve standardní a deluxe edici. Standardní edice stojí 29,99 euro. Deluxe Edition je o 10 euro dražší a nabízí dvojici exkluzivních DLC s dvojicí hrdinů, herní soundtrack a originální Conan Unconquered eBook. Hru můžete předobjednat na Steamu.

[reklama]

, , , ,

Conan Unconquere

Real-time strategie z drsného světa Barbara Conana od tvůrců Star Wars: Empire at War a veteránů série Command & Conquer, kteří pracují ve studiu Petroglyph.

Datum vydání: 29.05.2019 Platforma: PC Lokalizace: Bez lokalizace

Více informací o hře Conan Unconquere
[reklama]
[reklama]

Komentáře