Bývalý šéf EA založil vlastní studio a pracuje na nové sci-fi hře

Bývalý šéf EA Patrick Soderlund opustil společnost v loni v srpnu. Od té doby jsme o něm moc neslyšeli a nyní se s námi podělil o to, co v následujících měsících po jeho odchodu dělal. Patrick nelenil a založil vlastní studio ve své rodné zemi, ve Švédsku. Najal si padesát různých vývojářů a ambiciózní projekt mohl začít. Studio pojmenoval Embark a pravděpodobně o něm v budoucnu ještě lecos uslyšíme. Se svým týmem připravují totiž novou sci-fi free-to-play kooperační akci z budoucnosti. Využívají k tomu dobře zaběhlý Unreal 4 engine od studia Epic Games. Výsledek by měl být minimálně po grafické stránce zajímavý. Budoucí hra zatím nenese žádný název. Jedna z mála informací, o kterou se s námi Soderlund podělil je, že hráči budou muset v týmech čelit opravdu těžkým výzvám

Prozatím je vytvořená mapa, která má více jak 250 kilometrů čtverečních a mění se v ní počasí. Asi si kadete otázku, kdy bude hra k dispozici nám hráčům. Přesné datum nikdo neví, ale pravděpodobně se dočkáme Early Access verze, kde hráči budou v podstatě hru testovat a vývojáři opravovat chyby díky zpětné vazbě, před uvedením plné verze na trh.

[reklama]

Myslíte, že je na trhu místo pro další sci-fi kooperační akční hru? Z dostupných materiálů dokáže nový projekt zaujmout, ale je ještě opravdu hodně vzdálen. Pracuje se na něm maximálně několik měsíců.

, , , , , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře