Call of Duty: Black Ops 4 rozšiřuje Blackout o mapu Alcatraz a zve hráče na bezplatné hraní

Battle royale režim Blackout čeká příval nových hráčů a nová bezplatná mapa Alcatraz. Studio Treyarch dovolí dnes hráčům na PC, PlayStationu 4 a Xboxu One si zdarma stáhnout first-person střílečku Call of Duty: Black Ops 4 a vyzkoušet si bez jakéhokoliv závazku Blackout po dobu jednoho měsíce – od 2. do 30. dubna. Na počítačích nepotřebujete vůbec nic (hra bude na Battle.net), zatímco na konzolích je vyžadováno předplatné, na PS4 je to PlayStation Plus a na Xboxu One zase Xbox Live Gold.

Není to poprvé, co je Blackout zdarma. Vyzkoušet jste si ho mohli na začátku letošního roku.

[reklama]

Dnes bude navíc možné zahrát si Blackout na nové mapě. PS4 verze hry dostanou druhou mapu. Tentokrát hráči seskočí na skalnatý ostrov Alcatraz ležící uprostřed Sanfranciského zálivu v Kalifornii. Rozloha ostrova činí 9 hektarů a po celém světě se proslavil známým vězením, které ani v Blackout nemůže chybět. Mapa je oproti té první menší, proto očekáváme tuhé boje a možná menší rozloha povede i ke snížení maximálního počtu hráčů. Vývojáři zatím nic konkrétního neprozradili.

Momentálně nevíme, kdy máme očekávat Alcatraz na dalších platformách, Treyarch datum neodhalil.

[reklama]


Zdroj: tisková zpráva

, , , , , ,

Call of Duty: Black Ops 4

Poprvé v historii série bude Call of Duty bez singleplayeru. Absenci má vynahradit multiplayer, dosud největší Zombie mód a Blackout režim ve stylu masivního Battle Royale.

Datum vydání: 12.10.2018 Platforma: PC | PS4 | Xbox One Lokalizace: Bez lokalizace

Více informací o hře Call of Duty: Black Ops 4
[reklama]
[reklama]

Komentáře