Call of Duty: Mobile nabídne známé módy, mapy a zbraně z Modern Warfare a Black Ops

Společnost Activision vstupuje do světa mobilních her. Před pár měsíci byl oznámen příchod hry Diablo Immortal (slavné akční série od Blizzardu) a dnes byla potvrzena mobilní verze Call of Duty. Za tou stojí čínská firma Tencent, která na svém trhu úspěšně provozuje Call of Duty Online.

Call of Duty: Mobile je hra vyvinuta speciálně pro mobilní zařízení s operačním systémem iOS nebo Android. Titul vyjde na App Store a Google Play v letošním roce, bude zdarma a nabídne multiplayerové bitvy s oblíbenými režimy na ikonických mapách ze série Call of Duty.

[reklama]

Team Deathmatch v městečku Nuketown je zaručen a společně s ním i postavy a zbraně z předchozích dílů Modern Warfare a Black Ops. Doprovodná tisková zpráva potvrdila ještě režimy Search and Destroy, Free-For-All a Frontline a mapy Crash a Hijacked. V oznamovacím traileru je na později slibován další obsah v podobě zombíků a Battle Royale.

Na oficiálních stránkách Call of Duty: Mobile se můžete zaregistrovat a zkusit získat místo v testu. Veřejná beta bude ve vybraných zemích spuštěna během letošního léta.

[reklama]


Zdroje: polygon.com, tisková zpráva

, , , , , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře