Červnová aktualizace přidává do závodů Gran Turismo Sport pět nových automobilů a jednu trať

Hráči závodů Gran Turismo Sport jsou zvyklí na pravidelné aktualizace s novým obsahem. Takovou aktualizaci si japonské studio Polyphony Digital připravilo i pro měsíc červen. Hra dnes obdržela aktualizaci s verzí 1.40, která přidává pět nových automobilů, jednu novou trať a nové závody do režimu GT League.

Po stažení a nainstalování přibližně 1,9 gigabitové aktualizace se vám ve hře objeví pět nových vozů. Mimo jiné nejrychlejší závodní auto na světě v podobě Gran Turismo Red Bull X2019 Competition, což je pravděpodobně největší lákadlo této aktualizace. Společně s tímto autem ještě Chevrolet Camaro Z28 ’69, Toyota Tundra TRD Pro ’19, Toyota Sports 800 ’65 a Renault Sport Clio V6 24 V ’00.

[reklama]

V rámci projektu Red Bull Racing a Gran Turismo byly vytvořeny ještě vozy X2010 a X2014. Model X2019 je založen na standardu X2014. Přední křídlo a zadní část automobilu byly upraveny tak, aby se snížil přítlak. S Gran Turismo Red Bull X2019 Competition si užijete i nový vytrvalostní závod v režimu GT League a sedm nových kol v jednotlivých ligách.

[reklama]

Druhým vrcholem dnešní aktualizace PlayStation 4 závodů je nová trať. Vývojáři z Polyphony Digital připravili silniční trať na ostrově Sardinie. „Tato vysokorychlostní technická silniční trať využívá uzavřených částí veřejných cest a najdeme na ní jak rychlé rovinky, tak i ostré zatáčky. Zejména stoupání a klesání ve druhé půlce tratě a zužující se dráha nutí jezdce k riskantním manévrům až k ochrannému hrazení. Kromě nejdelší verze „Sardegna – silniční trať A“ jsou k dispozici ještě verze „B“ s délkou 3 893 m a „C“ o délce 2 661 m,“ uvádí Sony.

Bohužel, součástí aktualizace nejsou závody za deště, o kterých se v posledních dnech neoficiálně mluvilo. Byly prezentovány na jedné akci v Japonsku. Snad přijdou na řadu v následujících měsících. Podívejte se na oficiální video. Gran Turismo Sport by si rozhodně zasloužilo systém dynamického počasí.

Obrázky z červnové aktualizace:


Zdroj: tisková zpráva

, , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře