Česká hra American Truck Simulator bude příští týden rozšířena o stát Washington

Příští týden dorazí nejnovější rozšíření mapy hry American Truck Simulator. Pražské studio SCS Software oznámilo datum vydání expanze s americkým státem Washington na 11. června 2019. Prodávat se bude za cenu 11,99€ a přinese do hry 3800 mil husté dopravní sítě, více než 20 mostů, 10 originálních trckstopů a 16 zcela nových měst: Vancouver, Longview, Aberdeen, Olympia, Tacoma, Seattle, Everett, Port Angeles, Bellingham, Omak, Wenatchee, Yakima, Kennewick, Grand Coulee, Spokane a Colville. Společně s náročnými cestami, unikátními křižovatkami a dynamickým omezením rychlosti a LED diodami.

Při přepravě nákladů ve státě Washington pojedete po více než 20 mostech, uvidíte přehradu Grand Coulee, kultovní hory ve Washingtonu (Hora St. Helens, Mount Rainier) nebo využijete velké a realistické přístavy ve městech Seattle, Tacoma a Everett. SCS Software využívají realistické firmy a přinesou například největší továrnu na letadla ve Spojených státech amerických, která se nachází v Everettu, kde se vyrábějí a montují Boeingy v největší budově na světě. Druhou firmou je výroba nákladních vozidel značky Kenworth ve městě Renton. I do těchto společností budete jezdit se svým trackem, abyste dovedli potřebné součástky/vybavení nebo naopak odvezli již zmíněné kamiony.

[reklama]

American Truck Simulator je počítačová hra, která nabízí realistické americké tahače, s nimiž převážíte různé náklady přes jednotlivé státy jako jsou slunečná Kalifornie, pískem zavátá Nevada, Arizona se svým Grand Canyonem, jedinečná přírodní scenérie Nového Mexika a divoká lesní příroda Oregonu.


[reklama]

Zdroj: tisková zpráva

, , , , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře