Česká RPG metroidvania hra Feudal Alloy nabídne příběh rybou ovládaného robota na Xboxu One a PS4

Malé, dvoučlenné nezávislé studio Attu Games v lednu letošního roku vydalo RPG metroidvania hru Feudal Alloy na PC, Mac, Linux a Nintendo Switch. Dnes znojemský tým oznámil, že příběh rybou ovládaného robota nabídne na Xboxu One a PlayStation 4.

Za robota se jménem Attu si hráči zahrají za dva týdny. 15. května bude Feudal Alloy dostupný pro Xbox One a od 16. května na PlayStationu 4. Na Xbox Store již běží předobjednávky s cenou 399 Kč. Na všech verzích obsahuje hra české titulky.

[reklama]

Ve Feudal Alloy prozkoumáte obrovský středověký svět a vylepšujete své bojové schopnosti poražením mnoha mechanických tvorů. Příběh vypráví o obyčejném robotím farmáři se jménem Attu. Attu žije v malé chalupě uprostřed slunečnicových polích. Žil prostým, ale poklidným životem, dokud na jeho vesnici nezaútočila skupina banditů, která ukradla zásoby oleje a zapálila jeho domov. Naštěstí uchopil svůj starý meč a utekl do lesů.

„Nech se obklopit obrovským prostředím a prozkoumávej propojený svět naplněný velkým množstvím nepřátel, bossů a vybavením. Vyber si jakou cestou se vydáš, jakému nepříteli se postavíš. Pokus se porazit nepřítele a najdi cestu zpět domů,“ prozrazují Attu Games, co na hráče ve Feudal Alloy čeká.

[reklama]


Zdroj: tisková zprávaFeudal Alloy

Feudal Alloy je metroidvania s rybou ovládaným robotem ve středověku od znojemského studia Attu Games. Prozkoumáte obrovský středověký svět a vylepšujete své bojové schopnosti poražením mnoha mechanických tvorů.

Datum vydání: 17.01.2019 Platforma: PC | PS4 | Switch | Xbox One Lokalizace: České titulky

Více informací o hře Feudal Alloy
[reklama]
[reklama]

Komentáře