České středověké RPG Kingdom Come Deliverance obdrží oficiální podporu modifikací

České studio Warhorse, vedené známým Danielem Vávrou, uspělo se středověkým RPG titulem Kingdom Come Deliverance, které prodalo více než dva miliony kopií. Vývojáři pilně pracují na pokračování, ale zároveň sledují komunitu hry a jsou nadšeni z modifikací.

Fanoušci Kingdom Come Deliverance prostřednictvím modifikací výrazně upravili a například změnili metody ukládání hry. Pro uložení jste se totiž museli vyspat v posteli, případně vypít speciální a vzácnou sejvovici. Brzy budou mít fanoušci snadnější práci. Warhorse totiž potvrdili oficiální podporu modifikací, která se do hry dostane ve formě několika vývojářských nástrojů.

[reklama]

„Podpora modifikací je poslední věc, kterou pro Kingdom Come Deliverance připravujeme,“ potvrdil Tobias Stolz-Zwilling, PR manažer Warhorse Studios pro Gamepressure. „Připravujeme speciální nástroje, aby si hráči mohli vytvářet své vlastní herní prvky a různě je upravovat. Steam Workshop je již plně funkční,“ dodal.

Nástroje připravené vývojáři umožním tvůrcům upravovat hru mnohem snadněji a zároveň přidávat různé doplňky, například nové úkoly. Tato podpora se ale týká pouze verze pro počítače.

, , , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře