Český Feudal Alloy je středověké dobrodružství s robotem, kterého ovládá ryba

Znojemské nezávislé studio Attu Games po puzzle plošinovce Toby: The Secret Mine přináší akční dobrodružství Feudal Alloy, které vám vykouzlí úsměv na tváři. Postará se o to nevšední hlavní hrdina v podobě robota poháněného rybou a ručně kreslené středověké prostředí. Ve své podstatě jde o RPG metroidvanii se spoustou lootu, tajných místností, různorodých nepřátel a bossů.

Attu je původně obyčejným robotím farmářem, jenž žije prostým, poklidným životem v malé chalupě uprostřed slunečnicových polích. Vše se změnilo jednoho dne, kdy na jeho vesnici zaútočila skupina banditů a ukradla zásoby oleje a zapálila jeho domov. Naštěstí Attu se chopil starého meče a utekl do lesů, aby se jednoho dne mohl pomstít. Teď hledá cestu domů. Pomůžete mu?

[reklama]

Ve Feudal Alloy prozkoumáte obrovský propojený svět naplněný velkým množstvím nepřátel, bossů a vybavení. Vyberete si cestu, kterou se vydáte a jakým nepřátelům se postavíte. V boji využijete meče, granáty, úskoky a speciální útoky. Z nepřátel bude padat různé vybavení měnící vzhled i vlastnosti hlavního hrdiny.

Feudal Alloy vyjde 17. ledna 2019 na PC a Nintendo Switch. Později i na PlayStation 4 a Xbox One. Na všech platformách s českými titulky. Hru hledejte v digitální distribuci.

, , , , , , , , ,

Feudal Alloy

Feudal Alloy je metroidvania s rybou ovládaným robotem ve středověku od znojemského studia Attu Games. Prozkoumáte obrovský středověký svět a vylepšujete své bojové schopnosti poražením mnoha mechanických tvorů.

Datum vydání: 17.01.2019 Platforma: PC | PS4 | Switch | Xbox One Lokalizace: České titulky

Více informací o hře Feudal Alloy
[reklama]
[reklama]

Komentáře