Český herní pořád Re-play mění podobu. Tuček s Trojanovou odcházejí k jinému projektu

Herní pořad Re-play, který vysílá televize Prima Cool, bude od února v nové podobě. Z projektu vystoupila dvojice moderátorů Mikoláš Tuček a Alžběta Trojanová a společně s dalšími členy (zejména dabérem Sterakem) odešli a ve spolupráci s televizí Seznam připravují pořad New Game +, který bude také zaměřen na hry.

Na šéfredaktorský post po Alžbětě Trojanové usedne Jan Modrák, jenž stejnou pozici zastává v časopise Score. Novou podobou pořadu vás z pozice moderátorů provedou: streamer Oldřich Štěrba, kterého na Twitchi naleznete pod přezdívkou ArcadeBulls, Dominika Vysloužila (alias Cerberose) a YouTuber Martin Rota. Novinkami ze světa her a esportu trio nových moderátorů doplní Gabriela Wróbel.

[reklama]

„Jsme si vědomi toho, jak obtížné bývá prosadit změnu proti síle zvyku a jak těžké bude adekvátně nahradit dvojici moderátorů, jakou byla Bětka s Tukanem. Jádro, které tu bylo v RE-PLAY od začátku, však zůstává a pokračuje dál. Do tvorby nové podoby RE-PLAYe jsme se vrhli s obrovským nadšením a nová sestava moderátorů je pouze jednou z dlouhé řady změn, které plánujeme. Zásadní inovace chystáme v celé koncepci pořadu a dočkáte se mimo jiné nových rubrik nebo vylepšené grafiky. Dali jsme do toho všechny naše síly a nemůžeme se dočkat, až vám RE-PLAY 2.0 poprvé představíme,“ uvádí Re-play na Facebooku.

První díl nového Re-play bude na Prima Cool odvysílán 2. února 2019. Mezitím Tuček s Trojanovou připravují konkurenční pořad. Ten by měl na televizi Seznam dorazit v řádu několika měsíců.

[reklama]

K velké změně se na sociální sítí Facebook vyjádřil i Mikoláš Tuček:

„Přátelé, je už veřejnou zprávou, že po krásných osmi letech, na které budeme do smrti smrťoucí (to je ta bez loadingu) vzpomínat v dobrém, odcházíme s Bětkou (a Sterakem, Flygunem, Vendou The Editorem a pár dalšími borci a borkyněmi) z pořadu Re-Play. Je to doufám vítaná změna pro všechny strany, impulz jak pro nás, tak pro Re-Play a pevně věřím, že z toho budou diváci profitovat především tím, že po dlouhých letech „televizního monopolu“ (který mi teda nijak nevadil – EDIT – Indián běží na Relaxu, to jsem přehlédl) se budou o vaši přízeň prát dva pořady o hrách.

Stejně tak samozřejmě věřím, že ten náš nový (poběží na televizi Seznam) bude ještě o fous lepší! Moc dobře si uvědomuju, že vzhledem k mému věku (sic!) to také může být poslední velký herní projekt (double sic!) a tak si buďte jistí, že udělám a uděláme všechno, co bude v mých a našich silách, aby to byla pecka. Z týmu mám podobný pocit, tak i když je mi naprosto jasné, že byste chtěli slyšet víc, tak o moc víc, než název nemám. Studio se ladí (mimochodem ten samý mág, co dělal původní Applikace), čas se schvaluje, stopáž se řeší… Více snad brzy.

Jmenovat se budeme New Game +, což doufám nejen naznačuje, že se jedná o hry a o něco nového, zároveň je to termín, který kovaný hráči velmi dobře znají a slibuje „ještě něco navíc“. Což doufám program i splní.“

Co říkáte na změnu, sledujete Re-play a dáte mu šanci i po takto velké změně?

, , , , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře