Čeští hráči si poker proti jiným hráčům v Red Dead Redemption 2 nezahrají. Rockstar hru blokuje

Studio Rockstar Games tento týden v multiplayeru Red Dead Redemption 2 (PlayStation 4 a Xbox One) spustilo poker, aby si hráči ve hře mohli zahrát proti sobě. Po stažení aktualizace s novým obsahem, který přidává poker, a spuštění Red Dead Online zjistíte, že si poker proti jiným hráčům zahrát nemůžete.

Důvodem je, že Rockstar hazardní hru v některých zemích blokuje. Bohužel, jedním z blokovaných regionů je i Česká republika. Hra rozezná polohu hráče pomocí jeho IP adresy a poker mu vůbec nenabídne. Když pak obdrží pozvánku k soukromému pokerovému stolu od svého přítele, zobrazí se akorát upozornění s chybou, že tato funkce pro něj není dostupná.

[reklama]

Vývojáři se doposud k problému nevyjádřili a neposkytli ani seznam konkrétních zemí, kde hráči poker v Red Dead Online nemohou hrát. Na internetu se o problému živě debatuje a například hráči ze sousedního Slovenska píšou, že jim poker jde.

Na stránkách Rockstaru je akorát běžná, nic neříkající informace, že některé funkce hry mohou být blokovány z mnoha důvodů, včetně regionálních omezení a zákonů jednotlivých zemí. Rockstar tedy zakázal poker tam, kde by mohl mít problém se zákonem dané země. Ovšem náš zákon se na poker, kde se hraje pouze o herní peníze, které si nelze koupit prostřednictvím mikrotransakcí ani jiným způsobem, přímo nevztahuje. Jde pouze o neškodnou zábavu, která je českým hráčům z nějakého důvodu odepřena.

[reklama]

Ve stejné situaci jako my jsou i Poláci a například hráči z Islandu, Argentiny, Kostariky, Lucemburska, Kuvajtu nebo Izraele.

Doufejme, že se vše brzy vyřeší a Rockstar napíše přesné důvody a zveřejní seznam všech zemí, kde poker v Red Dead Online blokuje a přesné důvody.


Zdroj: worldofxbox.pl

, , ,

Red Dead Redemption 2

Akční adventura v otevřeném světě. Pokračování úspěšné hry Red Dead Redemption z roku 2010. Autoři GTA V lákají na epický příběh života v nekompromisním srdci Ameriky. Hra nabídne obrovský otevřený a atmosférický svět a zcela nový online multiplayer.

Datum vydání: 26.10.2018 Platforma: PS4 | Xbox One Lokalizace: Bez lokalizace

Více informací o hře Red Dead Redemption 2
[reklama]
[reklama]

Komentáře