Cheaty v RAGE 2 udělají z šílené střílečky ještě šílenější zábavu

Kdo by neznal cheaty. Já osobně jsem je ve hrách používal pro pobavení a do dnes si pamatuji příkaz „IDKFA“, který v Doomovi odemknul všechny zbraně, doplnil zdraví a brnění. A co potom cheaty v legendárním Grand Theft Auto: San Andreas na nekonečné zdraví, přivolání tanku nebo na vymazání všech hvězdiček u policie. Takových „podvůdků“ existuje celá řada, ale za poslední roky se z her vytratily. Pokud je postrádáte, tak byste se měli zaměřit na RAGE 2, tahle šílená střílečka vrací cheaty mezi živé a slibuje s nimi ještě šílenější zábavu.

Jedním ze zajímavých cheatů v RAGE 2 je komentář Tima Kitzrowa z NBA Jam, jeho hlas vás bude doprovázet na cestě post-apokalyptickou pustinou a křičet na vás své hlášky, které se staly hodně populární. Uslyšíte od něj třeba „Can’t touch this,“ taky „fly like an eagle“ nebo „bang“. Jsem zvědav, zda bude Kitzrow říkat i něco jiného a zda bude vůbec mluvit v době, kdy nebudeme bojovat.

[reklama]

S jiným cheatem si odemknete elektrizující pole kolem vás, jenž zabije nepřátele ve vaší blízkosti. Další „podvod“ vám umožní eliminovat protivníka na jeden zásah nebo si na pomoc zavolat NPC postavu.

[reklama]

Cheatů v RAGE 2 bude celá řada. Bethesda je všechny nehodlá odhalit, ale už dnes víme, že je bude možné koupit u obchodníka, který se potuluje krajinou, za in-game měnu. Tu získáte přímo ve hře. Takže se nebojte žádného tahání peněz z vaší kreditky. Nic takového. Výhodu budou mít hráči s předobjednávkou. Standardní edice vám hned odemkne He’s on Fire s komentářem Tima Kitzrowa a Deluxe Edition rovnou tři cheaty.

RAGE 2 vyjde 14. května 2019 na PC, PlayStation 4 a Xbox One.


Zdroj: gamesradar.com

, , , , , ,

RAGE 2

Střílečka RAGE 2 představuje karneval krveprolití v dystopickém světě postrádajícím jakýkoliv řád či zákon. Za hrou stojí tvůrci sérií Doom, Just Cause či Mad Max.

Datum vydání: 14.05.2019 Platforma: PC | PS4 | Xbox One Lokalizace: Bez lokalizace

Více informací o hře RAGE 2
[reklama]
[reklama]

Komentáře