Chmurný a dojemný příběh nabízí stealth adventura A Plague Tale: Innocence

Launch trailery mají za úkol krátce před vydání navnadit hráče, aby si novou hru koupili. U zajímavé adventury A Plague Tale: Innocence se video skládá ze dvou minut a ukazuje nesnadný život sourozenců, kteří se pokoušejí přežít v drsném světě sužovaném válkou a černou smrtí. Amicii a jejího mladšího bratra Huga ve válkou zpustošené středověké Francii pronásleduje inkvizice a hordy divokých krys.

Emoce, strach o život a malý bratr Hugo mají být hlavními hnacími motory tohoto dobrodružství. To je jasné ze všech dostupných propagačních materiálů, nevyjímaje dnešního launch traileru, který si můžete spustit s českými titulky. Českou lokalizaci bude mít na PC, PlayStationu 4 a Xboxu One i hra samotná. Vychází už zítra a já vám brzy v recenzi povím, jaké A Plague Tale: Innocence je.

[reklama]

Popis hry A Plague Tale: Innocence: Nechte se vtáhnout do ponurého příběhu mladé Amicie a jejího malého bratra Huga na jejich strastiplné cestě nejtemnějším obdobím historie. Pronásledováni vojáky inkvizice a obklopeni nezadržitelnými záplavami krys se Amicia a Hugo vzájemně poznávají a začínají si důvěřovat. V boji o holý život proti nespočetným nástrahám se budou snažit nalézt v tomto brutálním a nelítostném světě smysl.

[reklama]

Píše se rok 1349. Francouzským královstvím zmítá mor. Amicii a jejího mladšího bratra Huga pronásleduje inkvizice. Během cesty vesnicemi zpustošenými strašlivou nemocí budou muset spojit síly s dalšími dětmi a pomocí ohně a světla se vypořádat se záplavami krys. Jedinou pomocí na jejich cestě za přežitím lemované nevýslovnými hrůzami je jim pouto spojující jejich osudy.
Jejich dobrodružství začíná… a s ním končí období nevinnosti.


Zdroj: tisková zpráva

, , , , , ,

A Plague Tale: Innocence

Nechte se vtáhnout do ponurého příběhu mladé Amicie a jejího malého bratra Huga na jejich strastiplné cestě nejtemnějším obdobím historie. Pronásledováni vojáky inkvizice a obklopeni nezadržitelnými záplavami krys se Amicia a Hugo vzájemně poznávají a začínají si důvěřovat. V boji o holý život proti nespočetným nástrahám se budou snažit nalézt v tomto brutálním a nelítostném světě smysl.

Datum vydání: 14.05.2019 Platforma: PC | PS4 | Xbox One Lokalizace: České titulky

Více informací o hře A Plague Tale: Innocence
[reklama]
[reklama]

Komentáře